Atkal pieejama Vaxigrip Tetra pretgripas vakcīna

2017. gada 22. novembris

Vakcinācijai pret gripu ražotāji piedāvā dažādas vakcīnas, taču par vienu no efektīvākajām atzīta Vaxigrip Tetra. Lai arī katru gadu gripa ierodas ar jauna tipa vīrusu paveidu, pats „pamats” tiem ir līdzīgs, un tieši Vaxigrip Tetra vakcīna satur tos komponentus, kas pasargā no biežāk sastopamajiem gripas vīrusa paveidiem.

Tuvojoties gripas laikam, pieprasījums pēc šī vakcīnas strauji pieaug, un arī šobrīd tās pieejamība daudzviet ir ierobežota. Ar prieku varam paziņot, ka pie mums, veselības un skaistuma centrā Adoria, vakcīna Vaxigrip Tetra iegādāta pietiekamā daudzumā. Lai arī „oficiālā” gripas sezona vēl tikai gaidāma, šoruden jau reģistrēti pirmie saslimšanas gadījumi ar gripu. Aicinām vakcinēšanos pret gripu neatlikt uz pēdējo brīdi!

Atgādinām – gripas vakcīna nav 100% garantija, ka cilvēks nesaslims ar gripu, taču, ja no slimības neizdosies izvairīties, tā noritēs daudz vieglākā formā un bez iespējamām komplikācijām. Vakcinēties vajag laikus – vismaz pāris nedēļas pirms gripas ierašanās, lai organisms spētu izstrādāt nepieciešamās antivielas un nostiprinātos imunitāte.

 

Atpakaļ uz sarakstu
{%component:EVeikalsCurrencyMenu:CurrencyMenu:novisualedit "1"%}