Piesakiet vizīti


Ultrasonogrāfija jeb USG ir topošajām māmiņām un mazulim nekaitīga un nesāpīga izmeklēšanas procedūra, kas ar augstas frekvences ultraskaņas palīdzību ļauj iegūt attēlu. Grūtniecības laikā USG ļauj sekot līdzi bērniņa attīstībai un laikus noteikt iespējamās problēmas.

USG izmeklēšana grūtniecības laikā noris atbilstoši valsts noteiktajiem standartiem, kas izveidoti, sadarbojoties ar Latvijas Ginekologu asociācijas pārstāvjiem un citiem nozares speciālistiem. Valsts apmaksātais USG izmeklējums tiek veikts pirmajā trimestrī (11.-14. grūtniecības nedēļā) un otrajā trimestrī (20.-23. grūtniecības nedēļā). Trešajā trimestrī (34.-36. grūtniecības nedēļā) valsts apmaksā USG tikai riska grupas grūtniecēm, piemēram, ja bērniņš ir mazāks, nekā tam būtu jābūt šajā laikā, ja ir vairākaugļu grūtniecība, ja mazulim ir nepareiza guļa.

Klīnikā Adoria topošajām māmiņām piedāvājam veikt ultrasonogrāfiju ar jaunākās paaudzes iekārtu, kas ļaus iegūt precīzus datus par bērniņa attīstību. Piedāvājam arī iegūt mazuļa attēlus 2D (plaknes formātā), 3D (trīsdimensiju formātā) vai 4D (video formātā) veidā. Ultrasonogrāfijas kabinets iekārtots, domājot par grūtnieču ērtībām un psiholoģisko labsajūtu, lai sagatavošanās izmeklējumam un pati procedūras gaita būtu maksimāli patīkama un neradītu diskomfortu.