Piesakiet vizīti


Acu protezēšana ar kriolītstikla protēzēm

Adoriā tiek piedāvāta augstākās kvalitātes individuālā acu protezēšana no kriolītstikla, kas pilnībā atbilst katra klienta konkrētajām vajadzībām.

Pašreiz Vācu tehnoloģija stikla acu protēžu izgatavošanā ir noteicošā mūsdienās. Vadošās stikla protēžu laboratorijas visā Eiropā izgatavo protēzes tieši pēc  šīs Vācu tehnoloģijas.

 

Stikla acu protēžu priekšrocības:

  • ātrs izgatavošanas laiks;
  • ekonomiska cena;
  • reālistisks izskats;
  • komforts.

Jāņem vērā, ka vienas stikla protēzes lietošanai laiks ir  viens līdz diviem gadiem – tad protēze ir jāmaina. Zinot ka stikls ir trausls materiāls, protēzes īpašmiekam jābūt uzmanīgam, veicot protēzes apkopšanu. 

 

Arī mūsu Veselības un skaistuma centrā Adoria pakalpojuma “Acu protezēšana” ietvaros piedāvājam augstas kvalitātes stikla jeb kriolītstikla acu protēzes, pēc Vācu tehnoloģijas. Viena no stikla protēžu priekšrocībām ir iespēja to iegūt vienas dienas laikā. 

Lasīt vairāk