Piesakiet vizīti


Veselības un skaistuma centrā ir iespējams pieteikties online ārsta vizītēm.

1. Zvani +371 26378620 piesakies vizītei uz konkrētu datumu un laiku pie izvēlētā speciālista - ģimenes ārstes  Ārijas Lāces(ex Bušmane).
2. Sniedz visu nepieciešamo informāciju vizītes reģistrācijai - Vārds, Uzvārds, kontakttālrunis, e-pasts.
3. Apmaksā vizīti online, pirms apmaksas veikšanas, klientu apaklpošnas centrā Jums atbildēs, kura vizīte ir jāapmaksā un ar ko tās atšķiras.
4. Dažas minūtes pirms vizītes sākuma klientu apkalopšanas speciālists sazināsies ar Jums un epastā nosūtīs saiti ar kuras palīdzību varēsiet pieslēgties online vizītei ar izvēlēto speciālistu. Katras vizītes izsūtītā saite ir unikāla un nav izmantojama atkārtoti.
5. Tehniskais nodrošinājums - jebkura viedierīce (telefons, planšete, dators), kurai ir kamera, lai varētu lietot LIVE režīmu (lietojot pirmo reizi, programma var lūgt apstiprināt atļauju, iespēju filmēt), un interneta pieslēgums.
Nav nepieciešams instalēt kādu specifisku programmu, saite darbojas tiešsaistē izmantojot interneta pārlūku.
6. Formā aizpildāmais laiks ir tikai vēlamais laiks, šis vizītes laiks ir jāsakaņo ar klientu apkalpošanas centru. Jums jāsaņem apstiprinājums no mums, vai šis laiks ir pieejams un ja tā nebūs, Jums piedāvās tuvāko iespējamo vizītes laiku.
7. Jebkuru neskaidrību gadījumā sazinieties ar klientu apkalpošanas centru +371 67315000 ; +371 26378620
8. Vispārējie noteikumi: https://www.adoria.lv/noteikumi/visparejie-noteikumi-online 

Lasīt vairāk