Piesakiet vizīti


Piedāvājam fizioterapeita pakalpojumus

Gandrīz ikviens, kas ikdienā ilgstoši strādā ar datoru, zina, ko nozīmē nepatīkamas sajūtas kakla un plecu rajonā – savilkums, saspringums, tā vien gribas iztaisnoties, izstiepties. Arī mugura nereti liek par sevi manīt – pieceļoties no krēsla, jūtams stīvums vai pat „iedzeļ” kāda sāpe. Speciālisti teiktu „klasiskas biroja darbinieku vainas”. Brīvdienās daudzi no mums dod priekšroku sportiskām aktivitātēm, taču, vai mēs to darām pareizi un atbilstoši savai fiziskajai sagatavotībai? Šie ir jautājumi, ko risināt palīdzēs fizioterapeits.

Mūsu Veselības un skaistuma centrā ADORIA piedāvājam šādus fizioterapeita pakalpojumus:

 • Ārstnieciskā vingrošana

  – muskuļus spēcinoši un stiepjoši vingrojumi veselības stiprināšanai un fiziskās formas uzlabošanai. Tas ir sabalansēts vingrojumu komplekss dažādām muskuļu grupām atkarībā no pacienta vajadzības.
 • Ārstnieciskā masāža

  – tiek pielietota pie dažāda veida saslimšanām un labvēlīgi iedarbojas uz visu organismu kopumā. Īpaši ieteicama sēdoša darba veicējiem. Masāžas laikā tiek izmantoti manuālās terapijas paņēmieni, lai iedarbotos uz dziļākajām muskuļu grupām un noņemtu to saspringumu.
 • Teipošana

  – efektīvs risinājums muskuļu traumu gadījumos sāpju, tūskas, iekaisuma un vispārējā diskomforta mazināšanai. Teips stabilizē muskuļu tonusu, uzlabo asinsriti un atjauno muskuļa funkcijas. Teipošanu kā papildu elementu izmanto arī stājas defektu korekcijā. Teips ir speciāla pašlīmējoša lente, ko pielīmē pie ķermeņa, ievērojot noteiktu metodiku. Piedāvājam kinezioloģisko teipošanu (teipa lenta stiepjas vienā virzienā, koriģē muskuļa tonusu un saglabā tā stabilitāti) un dinamisko teipošanu (lenta stiepjas visos virzienos, palīdz muskulim veikt visas funkcijas, neierobežo tās). Ja trauma nav nopietna, teipa uzlikšana ļauj turpināt fiziskās aktivitātes praktiski uzreiz.
 • Pēcdzemdību vingrošana

  – ātrākai formas un spēku atgūšanai pēc mazuļa piedzimšanas. Tas ir īpaši izstrādāts vingrojumu komplekss muskuļu nostiprināšanai, tonusa un tvirtuma atgūšanai. Papildu uzmanība pievērsta iegurņa muskulatūrai, vēdera, gurnu un kāju muskuļiem, kā arī muguras stiprināšanai.
 • Fizioterapeita konsultācijas

  – dažāda veida jautājumu risināšana saistībā ar kustību aparāta uzbūvi, traucējumiem, traumu gadījumos utt. Konsultācijas ieteicamas pirms intensīvu sportisko aktivitāšu uzsākšanas, kā arī profilaksei pie dzīvesveida maiņas, kas var ietekmēt fizisko veselību.
 • TRX vingrošana

  – TRX ir piekares treniņu sistēma, kura ir plaši izplatīta visā pasaulē un atzīts kā viens no efektīgākajiem treniņu konceptiem.
  TRX nav tikai spēka treniņš, vingrojumi fizioterpijā tiek speciāli pielāgoti pēc traumu periodā, kā arī rehabilitācijā.
Lasīt vairāk

Fizioterapeits Rīgā ir pieejams katru darba dienu, veicot savlaicīgu pierakstu.

 

Iepazīsti mūsu ārstus

Māris Locāns
Māris Locāns
Fizioterapeits
Leons Gvergždis
Leons Gvergždis
Fizioterapeits