Piesakiet vizīti


Ginekologa konsultācija

Regulārs ginekologa apmeklējums vienu vai divas reizes gadā ir kā droša garantija sievietes veselībai. Ginekologs ir viens no svarīgākajiem ārstiem ikvienai sievietei – sākot no pusaudža gadiem līdz pat sirmam vecumam. Mūsu veselības un skaistuma centrā Adoria strādā profesionāli, zinoši un iejūtīgi ārsti, kam no sirds rūp savas pacientes. Aicinām neatlikt vizīti pie ginekologa, bet pieteikties pēc iespējas ātrāk. Savam sirdsmieram, ka ar jūsu sievišķo veselību viss patiešām ir labi.

Lai ginekologa konsultācija būtu maksimāli pilnvērtīga, pirms vizītes ieteicams nedaudz sagatavoties. Laikus izveidojiet jautājumu sarakstu, ko vēlaties uzdot ārstam. Lai arī vizītes laikā ārsts jūs izvaicās, jums noteikti būs savi personīgie jautājumi par ginekoloģisko veselību. Ja esat novērojusi kādu veselību traucējošu problēmu, piefiksējiet, kad tā parādījās, kādas ir tās izpausmes, kā mainījusies jūsu pašsajūta u.tml. Ja jums nesen veiktas analīzes vai citi diagnostiskie izmeklējumi, dodoties pie ginekologa, ņemiet šos dokumentus līdzi. Iepriekšēja sagatavošanās gan ietaupīs laiku, gan palīdzēs noteikt diagnozi.

Ginekologa konsultācija nozīmē, ka jums jābūt gatavai atbildēt arī uz šādiem jautājumiem:

 • Kādā vecumā jums sākās mēnešreizes?
 • Kā noris jūsu mēnešreizes?
 • Ja dzīvojat dzimumdzīvi, kādus kontracepcijas līdzekļus izmantojat, lai izsargātos no nevēlamas grūtniecības?
 • Cik grūtniecības jums bijušas – cik no tām veiksmīgas, neveiksmīgas, mākslīgi pārtrauktas?
 • Ja esat dzemdējusi, kāda bijusi dzemdību norise?
 • Vai esat slimojusi ar kādām ginekoloģiska rakstura slimībām? Kādām?
 • Vai jums bijušas ginekoloģiska rakstura operācijas? Kādas?
 • Vai jūsu ģimenes sievietēm (māte, māsas, vecmāmiņa) kādreiz ir konstatētas ginekoloģiskas saslimšanas?
 • Kādas būtiskākās slimības esat pārslimojusi kopš bērnības?
 • Vai jums vai jūsu ģimenes locekļiem ir kādas hroniskas saslimšanas?
 • Vai jums ir alerģija uz medikamentiem? Kādiem? Kā izpaužas jūsu alerģiskā reakcija?

Ginekologa konsultācija ietver arī izmeklēšanu uz ginekoloģiskā krēsla. Mūsu klīnikā ginekologa kabinets aprīkots ar jaunākās paaudzes aprīkojumu un, pateicoties mūsu ārstu profesionalitātei, jums nebūs jāraizējas par nepatīkamām sajūtām. Izmeklēšana notiek saudzīgi, cieņpilni, saprotami izskaidrojot ikvienu manipulāciju. Papildu tam ginekologa konsultācija nodrošina dzemdes kakla vēža savlaicīgai diagnostikai nepieciešamo analīžu paņemšanu. Ja esat saņēmusi un varat uzrādīt Nacionālā veselības dienesta (NVD) izsūtīto uzaicinājuma vēstuli, šo izmeklējumu saņemsiet valsts apmaksātās programmas ietvaros.

Mūsu veselības un skaistuma centrā Adoria ginekologa konsultācija paredzēta jebkura vecuma sievietēm – gaidīsim jaunietes, sākot no 16 gadu vecuma, un arī dāmas labākajos gados, kam sen kā iestājusies menopauze.

Lasīt vairāk

Iepazīsti mūsu ārstus

Dr. Inese Gračova
Dr. Inese Gračova
Ginekoloģe / dzemdību speciāliste
Dr. Natālija Gailīte
Dr. Natālija Gailīte
Ginekologs / Dzemdību speciālists / ultraskaņas izmeklēšana dzemdniecībā un ginekoloģijā
Dr. Jana Bjornsone
Dr. Jana Bjornsone
Ginekoloģe