Piesakiet vizīti


Ultrasonogrāfija un skrīnings grūtniecēm – viss, kas jāzina topošajiem vecākiem!


 

Viens no skaistākajiem laikiem sievietes dzīvē – bērniņa gaidīšanas laiks, var nest ne tikai pozitīvas un laimes pilnas emocijas, bet arī satraukumu un neziņu, par to, vai ar gaidāmo bērniņu viss ir kārtībā un grūtniecība noris bez sarežģījumiem. 

Ginekoloģiskā USG un grūtnieču skrīnings ir droši un nekaitīgi izmeklējumi, kas ļauj topošajiem vecākiem un ginekologam pārliecināties kā attīstās gaidāmais mazulis un kā noris grūtniecība. Pēc grūtniecības iestāšanās, mazuļa attīstības novērošana ir ļoti svarīga. 

Tam ir nepieciešama kvalificētu speciālistu uzraudzībā, kā arī dažādi izmeklējumi dažādos grūtniecības posmos. Grūtnieces novērošanai ir svarīgi izvēlēties pieredzējušus speciālistus ar prasmēm strādāt ar modernu diagnostikas aprīkojumu. 

USG un skrīnings ir metodes, kas visu grūtniecības laiku ļauj uzraudzīt augļa attīstību un stāvokli, redzēt agrīnās attīstības pazīmes un laikus atpazīt pat mazākās novirzes no normas. 

Mūsu veselības un skaistuma centrā ultrasonogrāfiju Jums veiks augsti kvalificēts ārsts – eksperts Dr. Natālija Gailīte.

 

Ginekoloģiskā ultrasonogrāfija

Ginekoloģiskā ultrasonogrāfija, jeb USG ir mūsdienīga, droša, nekaitīga un nesāpīga vizuālās diagnostikas metode mazā iegurņa orgānu izmeklēšanai. Ar šī izmeklējuma palīdzību iespējams ātri un precīzi iegūt rezultātus, noteikt diagnozi un atklāt dažādas ginekoloģisikās saslimšanas jau to sākuma stadijā. 

USG palīdz atklāt dažādas iekaisuma slimības, cistas, miomas, saaugumus, ārpusdzemdes grūtniecību, kā arī ļaundabīgus audzējus to sākuma stadijā. 

Ultrasonogrāfija grūtniecēm ir ļoti svarīga un būtiska izmeklēšanas metode, kas ļauj sekot līdzi mazuļa attīstībai mātes dzemdē.

Lasīt vairāk
Lasīt vairāk

Iepazīsti mūsu ārstus

Dr. Inese Gračova
Dr. Inese Gračova
Ginekoloģe / dzemdību speciāliste
Dr. Natālija Gailīte
Dr. Natālija Gailīte
Ginekologs / Dzemdību speciālists / ultraskaņas izmeklēšana dzemdniecībā un ginekoloģijā