Zobu balināšana ar ZOOM tehnoloģiju

2023. gada 08. augusts

\"\"

Kādos gadījumos nav iespējams veikt zobu balināšanu?

Pirms zobu balināšanas ar Philips ZOOM tehnoloģiju, nepieciešams konsultēties ar speciālistu par to, vai procedūra ir piemērot tieši jums. Pirms procedūras tiek veikti visi nepieciešamie izmeklējumi, lai procedūra būtu pilnībā droša.

Taču jāatceras, ka zobu balināšanu ar ZOOM netiek veikt grūtniecēm un jaunajam māmiņām krūts barošanas periodā, tāpat arī bērniem līdz 18 gadu vecumam.

Tāpat procedūra var netikt veikta, ja zobi ir bojāti, ir izteikti slikta mutes dobuma higiēna, konstatēts zobakmens, periodonta saslimšanas, ir pastiprināts zobu jutīgums, konstatēta zobu erozija un nodilums, kā arī gadījumos, kad pacientam ir kādas nopietnas vispārējas saslimšanas.

Aptuveni 2 nedēļas pirms zobu balināšanas procedūras, nepieciešams apmeklēt zobu higiēnistu. Ja procedūra pacientam nav piemērota, ārstējošais speciālists sastādīs nepieciešamo ārstēšanas plānu, kā arī, ja tas būs iespējams, ieteiks jūsu situācijai piemērotāko zobu balināšanas metodi.

Svarīgi!

Zobu balināšana ar ZOOM tehnoloģiju neiedarbojās uz tādām mākslīgo zobu konstrukcijām kā zobu kroņi, venīri, plombām un tiltiem. Pēc zobu balināšanas tie saglabās savu oriģinālo toni.

Jau pirms balināšanas procedūras veikšanas, ar speciālistu tiek izrunāti tālākie soļi, kas veicami šādās situācijās. Pēc balināšanas procedūras iespējams sastādīt jaunu protezēšanas plānu, kā arī nomainīt plombas, lai pieskaņotu to toni jauniegūtajai zobu krāsai.

Zobu balināšana ar Philips ZOOM – cenas

Ja jūsu zobu un veselības stāvoklis būs atbilstošs, tad tieši zobu balināšana ar ZOOM, cenas ziņā, ir daudz pieejamāks pakalpojums kā, piemēram, zobu venīru vai zobu kroņu uzstādīšana.

Procedūras izmaksas ir aptuveni 350–550 eiro, turklāt procedūra nodrošinās ne vien skaistu smaidu, bet zobu emalju padarīs izturīgāku, gludāku un spīdīgāku.

<img alt="\&quot;\&quot;" data-cke-saved-src="\" src="\&quot;https://www.adoria.lv/3zobubalinasanaarzoom.jpg\&quot;" style="\&quot;width:" 730px;="" height:="" 485px;\"="">

Zobu balināšana Adoria zobārstniecībā

Rūpes par savu smaidu uzticiet mūsu veselības centra Adoria profesionāļu komandai, kas ieteiks tieši jums atbilstošāko zobu balināšanas metodi, lai procedūra būtu ne tikai efektīva, bet arī droša un nesāpīga!

Zobu balināšana ar ZOOM – inovatīvs risinājums, kas piepildīs jūsu sapni par skaistu un mirdzošu smaidu!

 

Atpakaļ uz sarakstu
Lasīt vairāk