Piesakiet vizīti


Lasīt vairāk

Biežāk uzdotie jautājumi

Muguras sāpes ir viens no nepatīkamākajiem un traucējošākajiem simptomiem, kuru nevajadzētu ignorēt. Pirmkārt, uzreiz, kad parādās sāpes mugurā - nekavējoties jādodas pie ārsta, lai noskaidrotu sāpju cēloni, bet kad tas ir izdarīts - var pieteikties pie masiera un doties uz masāžu, lai mazinātu saspringumu muguras daļā. Masāža ir viena no efektīvākajām tautas dziedniecības metodēm. Ja tā veikta profesionāli un pareizi, ar tās palīdzību iespējams ārstēt visdažādākās slimības, mazināt saspringumu, kas nereti ir par cēloni dažādām ķermeņa sāpēm.
Masāža savā būtībā ir manipulācija ar muskuļiem un audiem. Tās laikā tiek veicināta asins un audu šķidruma aprite, palielinātas audu funkcijas, uzlabojot pašsajūtu. Masāža var palīdzēt dažādu simptomu mazināšanā, palīdzot ķermenim atjaunoties pēc slodzēm, kā arī nostiprināt imūnsistēmu. Masāžas laikā atslābinās ne tikai viss ķermenis, bet arī prāts, kas var būt par iemeslu saspringumam.

Šādos gadījumos, lai atjaunotu redzamo - zoba kroņa daļu, garantētu ilgtermiņa kvalitāti, estētiku un funkciju, nepieciešams izgatavot mākslīgo zoba kronīti. Savukārt, ja zobam ir zaudēta lielākā daļa zoba audi, ir nepieciešams izgatavot sakņu inleju, kas tiek iecementēta zoba saknē, nodrošinot retensiju - saistību ar laboratorijā izgatavotu kronīti.

Veselības un skaistuma centrs Adoria piedāvā vairākus kroņa veidus, tai skaitā plastmasas, lietus, metālkeramikas vai cirkonija - keramikas kronīšus. Mūsu zobārsti Jums sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, veiks mutes dobuma apskati un izstrādās attiecīgi Jums atbilstošu ārstēšanas plānu!

Mūsu zobu dabisko nokrāsu ietekmē ģenētika, tomēr lielā mērā arī mūsu ēšanas paradumi, dažādu medikamentu lietošana un ikdienas ieradumi - pārlieku daudz kafijas dzeršana un smēķēšana. Ne tikai kaitīgi ieradumi, bet arī dažādi ēdieni un dzērieni atsāj paliekošas sekas uz zobu nokrāsu, tāpēc par zobiem jārūpējas regulāri.
Tomēr, ja ikdienas rūpes nenes gaidīto rezultātu, vērts padomāt par pigmenta noņemšnu ar sodas vai smilšu strūklu un tad par zobu balināšanu, kas palīdzēs atbrīvoties no nepatīkamās zobu nokrāsas. Lai arī daudzi turas pie mīta, ka balināšana nav veselīga, tomēr mūsdienu tehnoloģijas un medicīnas attīstība ir gājusi pietiekami tālu, lai lauztu šo stereotipu. Turklāt balinošais efekts saglabāsies ilgstoši - pat vairākus gadus, ar nosacījumu, ja cilvēks pēc zobu balināšanas uzturā mazāk lietos tādus krāsojošus produktus kā kafiju, tēju, vīnu, tumšo etiķi, bietes u.c. pārtikas produktus, kas ietekmē zobu pigmentāciju.

Bieži vien ieraugot, ka cilvēkiem uz zoba piestiprināts rotājums - Swarovski kristāliņš - rodas jautājums vai tas netraucē un nebojā zobus.
Mūsu zobārste Ieva Bērziņa uzsver, ka šī procedūra ir absolūti nekaitīga. Katrs izvēlētais kristāliņš tiek nostiprināts uz zoba virsmas ar īpašu materiālu, izvairoties no urbšanas un vienlaikus arī sniedz iespēju noņemt kristāliņu, nebojājot zoba virsmu. Pirms kristāliņa uzlikšanas ir ieteicams veikt zobu higiēnas procedūru, kas ļaus izcelt jauno aksesuāru vēl vairāk. Pie tā pierod ātri un tas netraucē, jo rotājums ir teju jūtams.
Pēdējā laikā pieprasījums pēc Swarovski kristāliņiem tikai pieaudzis, īpaši siltās sezonas laikā, jo sievietes vēlas piešķirt burvību savam smaidam.

Viena no Veselības un skaistuma centrs Adoria speciālistu atzītākajām metodēm ir zobu balināšana mājas apstākļos, izmantojot pie mums individuāli izgatavotas kapes. Metodes plusi: zemākas izmaksas, nekā zobu balināšanai zobārsta kabinetā. Arīdzan labāks un ātrāks rezultāts, nekā balinot ar zobu pastām. Metodes mīnusi: iespējams pārejošs zobu jūtīgums. Mēs, centrā "Adoria", izgatavojam individuālās zobu balināšanas kapes, kas ir labi pieguļošas un lieliskas zobu balināšanai ar acīmredzamu rezultātu. Atliek vien Jums individuāli izgatavotajā kapē iepildīt balinošo gēlu un uzlikt uz zobiem. Kapi ieteicams nēsāt aptuveni reizi nedēļā, no 45 min. - 2 stundām, jau pēc pāris lietošanas reizēm zobi kļūst izteikti baltāki. Ja vēlaties, lai tieši Jums tiktu izgatavotas individuālas kapes, kas zobus padarīs žilbinoši baltus - sazinies ar mūsu speciālistiem.

Hidromasāža nav vienkārša masāža, jo tās laikā, izplatot ultraskaņas vilni, ar ūdens palīdzību, tiek stimulēta katra ķermeņa šūna, panākot ietekmi uz visu organismu - uzlabojas veselība, stiprinās imunitāte, ķermenis un prāts atbrīvojas no stresa, spriedzes un noguruma. Aktivizējas arī organisma vielmaiņa, samazinās celulīts, tāpat arī ilgākā periodā palielinās muskuļu tonuss, palīdzot dažādu vispārēju slimību ārstēšanā. Hidromasāža aktivizē audu bioķīmiskos un fizioloģiskos procesus, nostiprina saistaudus un asinsvadus, mazina iekaisumu, sāpes, kā arī paātrina audu reģenerāciju. Tāpat šī unikālā masāžas vanna pozitīvi ietekmē balsta un kustību sistēmas slimības - traumas, sastiepumus, lūzumus, ausu, kakla, deguna saslimšanas, kā arī plaši tiek izmantota kosmetoloģijā – celulīta, striju, liekā svara un rētaudu ārstēšanā.