Запишитесь на прием


Celulīta problēma šķiet mūžīga kā pasaule, un visos laikos sievietes centušās dažādiem veidiem samazināt šo vizuāli netīkamo ādas problēmu. Celulītu pazīst kā „apelsīna mizas” efektu, jo āda celulīta skartajā vietās atgādina apelsīna mizu. Medicīniski skaidrojot, celulīts ir nepareizas formas taukaudi, kas veidojas dažādās ķermeņa vietās, īpaši uz augšstilbiem, gurniem, sēžamvietas. Liels šādu audu kopums padara ādu grumbuļainu un vizuāli nepievilcīgu. Iemesli, kāpēc veidojas celulīts, ir dažādi – visbiežāk tiek minēts mazkustīgs dzīvesveids, nepareizs uzturs, hormonālās problēmas, stress, iedzimtība u.c.

Cīņai ar celulītu tiek izmantotas visdažādākās metodes, taču par vienu no efektīvākajam tiek atzīta pretcelulīta masāža. Tā ir fiziska iedarbība uz celulīta skartajām vietām, kad ar masiera rokām burtiski katrs tauku kunkulītis tiek izspaidīts un izmīcīts. Atšķirībā no citiem masāžu veidiem pretcelulīta masāža ir daudz dziļāka un spēcīgāka, jo iedarbojas uz dziļākajiem zemādas slāņiem. Pielietojot īpašus masāžas paņēmienus, tiek panākta asinsrites un limfātiskās sistēmas darbības aktivizēšanās, atjaunojas vielmaiņas procesi šūnās, uzlabojas audu apgāde ar skābekli, no organisma izvadās liekais šķidrums, samazinās tūska, atjaunojas ādas tonuss un elastība, tā kļūst gludāka.

Pretcelulīta masāža ir teicams veids, kā uzlabot ķermeņa formu un samazināt svaru. Tiesa, rezultāti būs garantēti, ja tiks iziets pilns masāžas kurss – vidēji 10 – 15 masāžas reizes vismaz divas reizes nedēļā. Viena masāžas reize ilgst vienu vai pusotru stundu. Pirmais efekts parādās jau pēc pāris masāžas reizēm, taču vēlamais rezultāts, kad celulīts vairs praktiski nav redzams, tiek sasniegts aptuveni pusotra mēneša laikā.

Pretcelulīta masāža sākas ar ķermeņa pīlingu, kas noņem atmirušās ādas šūnas. Tam seko viegla masāža ķermeņa vispārējai iesildīšanai un sagatavošanai. Tālāk tiek veikta intensīva dziļā masāža, kuras laikā tiek izmasētas visas ķermeņa daļas, kur izveidojies celulīts. Nobeigumā ķermenis tiek ieziests ar pretcelulīta krēmu, kas, iesūcoties, papildus veicina tauku šķelšanos.

Veselības un skaistuma centrā Adoria pretcelulīta masāža tiek papildināta ar efektīvām metodēm, kas nostiprina masāžas sniegto efektu. Pēc masāžas uz problēmzonām tiek uzklāta termoaktīva, intsnesīvas iedarbības maska. Tā iedarbojas uz zemādas taukiem, palīdz izvadīt lieko šķidrumu, aktivizē asinsriti un tonizē audus, padarot tos stingrus un gludus. Pretcelulīta masāža tiek noslēgta ar manuālu, relaksējošu masāžu, kas atjauno spēkus, noņem stresu un sniedz labsajūtu.

Mūsu masāžas speciālisti katram klientam izveido individuālu, konkrētā ķermeņa īpatnībām atbilstošāko masāžas metožu kopumu, lai pretcelulīta masāža sniegtu vislabāko rezultātu un masāža neradītu diskomfortu. Veselības un skaistuma centrā Adoria piedāvājam labiekārtotu, mājīgu masāžas kabinetu, kur nedzirdēsiet pilsētas trokšņus un varēsiet pilnībā atslēgties no ikdienas rūpēm un kņadas. Atgādināsim, ka pretcelulīta masāža ir viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem mūsu Veselības un skaistuma centrā, tāpēc aicinām savlaicīgi pierakstīties, zvanot pa tālruni vai izmantojot online pieraksta formu.

Lasīt vairāk