Запишитесь на прием


Ķermeņa masāža ir lielisks veids, kā atjaunot fiziskos un garīgos spēkus. Masāža uzlabo organisma vielmaiņas procesus, atjauno muskuļu tonusu, noņem saspringumu un nostiprina ādas elastību. Ne velti mēdz teikt, ka pēc masāžas cilvēks jūtas, kā no jauna piedzimis. Medus masāža ir īpašs masāžas veids, ko plaši pielieto gan dažādu slimību ārstēšanā, gan kosmētiskajās procedūrās. Pateicoties medū esošajām ārstnieciskajām vielām, kas masāžas laikā caur ādas virsējo slāni iekļūst organismā, medus masāža tiek uzskatīta par vienu no dziedējoši un atjaunojoši efektīvākajām procedūrām. Medum piemīt arī organismu sildoša iedarbība, kā arī tas ir dabīgs antiseptiķis, kas novērš iekaisumu veidošanos.

Medus masāža ir ne tikai labs palīgs veselības atgūšanai, bet arī lielisks ierocis cīņā ar celulītu. Tā ir īpaši izstrādāta masāžas metode, kas veicina novājēšanu, atjauno ādas struktūru, padara to gludu, elastīgu un zīdaini samtainu. Medus palīdz ādai atbrīvoties no toksīniem, izvadīt lieko šķidrumu, noņem tūsku un izlīdzina zemādas tauku sabiezējumus. Celulīta radītā „apelsīna miza” pakāpeniski pazūd, un ķermeņa siluets iegūst pievilcīgas, tvirtas formas.

Pie mums, Veselības un skaistuma centrā Adoria, medus masāža tiek piedāvāta gan visam ķermenim, gan atsevišķām ķermeņa daļām. Sākot procedūru, vispirms tiek sagatavota masāžai paredzētā ķermeņa zona – to ierīvē ar cimdu, lai sasildītu audus. Pēc tam seko pati medus masāža, ar dažādām kustībām iemasējot ādā medu. Masāžai izmanto šķidru, nesacukurotu medu, kam pēc vēlēšanās var pievienot pāris pilienu ēteriskās eļļas. Ādu masē līdz medus ir tajā ir gandrīz iesūcies, atstājot uz ādas vien plānu slānīti. Pēc masāžas ādu notīra un ieziež ar krēmu, kas papildus nostiprinās masāžas efektu.

Ja vēlaties, medus masāža ir izbaudāma arī kā relaksējoša procedūra. Šādā gadījumā tā ir maiga masāža visam ķermenim, lai gūtu pilnīgu labsajūtu. Visu procedūras laiku jūs pavadīs patīkamā un nomierinošā medus smarža.

Medus masāža nav ieteicama, ja cilvēkam ir alerģija pret bišu produktiem, tostarp medu, kā arī pie paaugstināta asinsspiediena, sirds un asinsvadu saslimšanām, varikozām kāju vēnām, dažādām ādas saslimšanām un brūcēm vai iekaisumiem uz ādas.

Veselības un skaistuma centrā Adoria medus masāža tiek piedāvāta gan ārstnieciskos, gan kosmētiskos nolūkos.

Lasīt vairāk