Botulīna toksīna injekcijas

Mēs ikdienā izjūtam visdažādākās emocijas: prieku, skumjas, pārsteigumu, dusmas un citas. Jo aktīvāk un dzīvāk izrādām savas emocijas, jo izteiktāk darbojas mūsu sejas mīmika. Gadu laikā aktīvas mīmikas un ieradumu rezultātā veidojas dinamiskās grumbas, kas ar laiku kļūst arvien izteiktākas.

Katram cilvēkam mīmikas grumbas un krunciņas veidojas individuāli, tomēr ierasti grumbas vispamanāmāk veidojas starp acīm/uzacīm, ap acīm jeb tā sauktās ‘vārnu kājiņas’ un horizontālās pieres grumbas.

Estētiskajā dermatoloģijā jau vairāk kā 30 gadus pret mīmikas radītajām grumbām un krunciņām un novecošanās pazīmēm izmanto botulīna injekcijas.

Veselības un skaistuma centrs Adoria piedāvā drošas, profesionālas un individuāli pielāgotas kosmētiskās botulīna injekciju procedūras, ko veic ārste–dermatoloģe, kas specializējusies skaistuma injekciju veikšanā.

Kas ir botulīns, ko izmanto skaistuma injekcijās?

Botulīna injekcijas jeb tautā sauktais botokss, ir droša un efektīva kosmētiskā procedūra, kuras laikā ar pavisam smalku mikroadatu speciālists – dermatologs vai plastiskais ķirurgs sejā vairākās vietās injicē nelielu botulīna toksīna preparāta devu.

Lasīt vairāk

Botulīna toksīna Injekcijas pasaulē tiek izmantotas jau vairāk kā 25 gadus - tās ir nekaitīgas jo sastāv no attīrīta botulīna tiksīna, kas ir piesaistīts cilvēka olbaltumvielām. 

Botulīna toksīns atslābina un paralizē muskuļa šķiedras injekcijas vietā, līdz ar to muskulis vairs neveic kustību un nerada šajā vietā mīmikas krunciņas. Pārējā sejas muskulatūra turpina normāli darboties.

Injekcijas veic Sertificēta Dermatoloģe Jevgēnija Čumakova

Iepazīsti mūsu ārstus

Dr. Jevgenija Čumakova
Dr. Jevgenija Čumakova
Dermatovenerologs