Nagu pieaudzēšana ļauj iegūt sev vēlamākās formas un garuma nagus, kā arī skaisti koptas rokas uz ilgu laiku. Pieaudzējot garākus nagus, tie vizuāli pagarina pirkstu formu, tādējādi padarot pievilcīgu visu roku. Papildu nagu pieaudzēšana ir labs veids, kā atrisināt dabīgo nagu šķelšanās un lūšanas problēmu, tos stiprinot un dodot iespēju atgūt nagu veselīgo izskatu.

Populārākā ir gēla nagu tehnoloģija. Gēla nagi ir izturīgi, tiem ir dabisks izskats un perfekta noturība līdz piecām nedēļām. Ik pēc 4 - 5 nedēļām nepieciešams veikt nagu korekciju. Gēla nagu pieaudzēšana notiek trīs etapos: vispirms sagatavo dabīgā naga virsmu saķeres izveidošanai ar gēla materiālu, tad tiek uzklāts gēls un izveidota naga forma un garums. Gēlu žāvē zem speciālas uv/led lampas. Tad pēc izvēles iespējams izveidot dažādus dizainus, sākot no pavisam vienkāršiem dabīga lakojuma nagiem līdz pat trakulīgākajām krāsu izpausmēm, papildinātām ar dažādiem dizaina elementiem, Swarovski kristāliņiem, slaideriem u.c.

Šobrīd jaunākais atklājums nagu kopšanā ir kaučuka gēls. Tas ir izturīgs gēls dabīgo nagu pārklāšanai, lai iegūtu veselīgu un koptu izskatu, nagi kļūs izturīgāki pret bojājumiem, tie būs elastīgi un ar skaistu spīdumu. Pateicoties kaučuka gēla elastībai un tā vieglajai uzklāšanai, nav nepieciešama apjomīga naga virsmas apstrāde. Vēlāk, veicot nagu korekciju, kaučuka gelu nevīlē, bet noņem ar speciālu šķīdumu. Šis ir ļoti labs risinājums dabīgo nagu nostiprināšanai.

Veselības un skaistuma centra Adoria manikīra meistares veic nagu pieaudzēšanu ar gēla vai kaučuka gēla tehnoloģiju un piedāvā plašas nagu modelēšanas iespējas. Nodrošinām pieaudzēto nagu profilaktisko apkopi, korekcijas pakalpojumus.

 

Lasīt vairāk