Skaistas, garas skropstas izceļ ikvienas sievietes acis, piešķirot īpašu šarmu. Skropstu pieaudzēšana ir nekaitīga procedūra acīm, gan veselībai kopumā. Skropstu pieaudzēšanā tiek izmantoti augstvērtīgi un kvalitatīvi materiāli. Katra mākslīgā skropsta tiek pielīmēta pie vienas dabīgās skropstas un nesaskaras ar ādu. Netiek arī ietekmēts dabīgo skropstu augšanas cikls, izkrītot, dabīgā skropsta „paņems” līdzi arī mākslīgo.

Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem un saglabātu perfektu skropstu noturību, svarīga ir pareiza mākslīgo skropstu ikdienas kopšana. Neizmantot grima noņemšanai eļļu saturošus kosmētikas līdzekļus, neraut un neplēst tās. Regulāri izķemmēt ar speciālu skropstu ķemmīti. Kā arī ieplānojiet savu skropstu pieaudzēšanas procedūru tā, lai 24h laikā pēc skropstu pieaudzēšanas nebūtu jādodas peldēties un/vai karsēties uz pirti vai saunu.

Skropstu pieaudzēšanas procedūrai nepieciešams aptuveni līdz divām stundām, bet iespaids būs satriecošs. Pieaudzētās skropstas turēsies vidēji divus mēnešus, taču, lai saglabātu labo izskatu, aptuveni reizi 3 - 4 nedēļās jāveic skropstu korekcija – jāpieaudzē jaunas izkritušo vietā, pēc vajadzības jāpielīdzina garums u.tml.

Veselības centrā Adoria piedāvā skropstu pieaudzēšanu, atjaunošanu un noņemšanu, kā arī skropstu dizainu ar Swarovski kristāliņiem, piešķirot jūsu skatienam īpašu akcentu.

Piedāvājam arī dabīgo skropstu un uzacu krāsošanu ar speciālo krāsu, kuras noturība ir līdz četrām nedēļām, kā arī uzacu formas korekciju. Sniegsim visas nepieciešamās konsultācijas par skropstu, uzacu kopšanu u.c.

 

Lasīt vairāk