Vaksācija ir viens no efektīgākajiem veidiem, kā atbrīvoties no liekā apmatojuma dažādās ķermeņa vietā. Apstrādājamo ādas laukumu noklāj ar speciālu vasku, ko pēc tam norauj pretēji matu augšanas virzienam. Pēc tam ādai uzklāj pēcvaksācijas līdzekļus, kas nomierina sakairināto ādu. Procedūras gaitā matiņi tiek izrauti ar visu sakni, kas matiņu ataugšanu padara lēnāku un jaunie matiņi aug daudz plānāki. Pati procedūra nav patīkama, taču jo profesionālāks meistars, jo procedūra ir mazāk sāpīga. Nepatīkamās sajūtas atkarīgas arī no vaksācijai izvēlētās ķermeņa zonas un cilvēka jūtīguma uz sāpēm.

Veselības un skaistuma centra Adoria Kosmetoloģijas centrā, rūpējoties par mūsu klientu veselību un labsajūtu, nodrošinām maksimāli mazsāpīgu un drošu liekā apmatojuma likvidēšanu. Piedāvājam veikt vaksāciju kājām, bikini zonai, padusēs, uz rokām un uz augšlūpas. Izmantojam jaunākās paaudzes vaksācijas un pēcvaksācijas produktus.

Lasīt vairāk

Liekā apmatojuma problēma ir viena no biežākajām, ar ko nākas saskarties sievietēm visa mūža garumā. Šim nolūkam tiek izmantoti dažādi paņēmieni un ierīces. Pārmērīgs apmatojums nereti sagādā raizes arī vīriešiem, tāpēc arī stiprais dzimums mēdz izvēlēties atbrīvoties no liekā apmatojuma.

Vaksācija ir viens no efektīgākajiem veidiem, kā atbrīvoties no liekā apmatojuma dažādās ķermeņa vietā. Apstrādājamo ādas laukumu noklāj ar speciālu vasku, ko pēc tam norauj pretēji matu augšanas virzienam. Procedūras gaitā matiņi tiek izrauti ar visu sakni, kas matiņu ataugšanu padara lēnāku un jaunie matiņi aug daudz plānāki. Regulāri veikta vaksācija traumē mata folikulu un ataugušie matiņi kļūst trauslāki, vieglāk izraujami, kā arī samazinās to skaits. Pēc vaksācijas ādai uzklāj speciālus līdzekļus, kas nomierina sakairināto ādu un palēnina matiņu ataugšanu. Vaksācija nodrošina gludu ādu bez redzama apmatojuma aptuveni 3–4 nedēļas, veicot procedūru regulāri, šis laiks pagarināsies.

Vaksācija nav patīkama, taču jo profesionālāks meistars, jo procedūra ir mazāk sāpīga. Nepatīkamās sajūtas atkarīgas arī no vaksācijai izvēlētās ķermeņa zonas un cilvēka jūtīguma uz sāpēm. Pirms procedūras vēlams, lai matiņi ir izauguši aptuveni 0.5 cm garumā. Pirms un pēc vaksācijas nav ieteicams sauļoties, peldēties vai nodarboties ar aktivitātēm, kas izraisa pastiprinātu svīšanu.

Vaksācija ietver vairākas metodes, kā arī procedūras veikšanai izmanto dažādus produktus. Visbiežāk vaksācija tiek veikta ar vasku. Rokām, kājām, vēderam un mugurai izmanto vaska strēmeles, ko iepriekš sasilda, uzklāj un ar strauju kustību norauj. Sejas, bikini un padušu vaksācijai  lieto karsto jeb cieto vasku. To vispirms izkausē, atdzesē līdz noteiktai temperatūrai un uzklāj uz ādas. Atdzisušu un sacietējušu vasku strauji norauj no ādas. Jūtīgai vai alerģiskai ādai vaksācija veicama, izmantojot cukura pastu vai medus-citrona pastu. Vaksācija ar cukura pastu ir ievērojami saudzīgāka, matiņi tiek izrauti to dabiskajā augšanas virzienā (nevis pretēji kā tradicionāli, strādājot ar vasku), cukura pastai nav nepieciešama kausēšana. Savukārt medus-citrona pasta ir ļoti maiga metode un vaksācija ir ar ilgstoši noturīgu rezultātu, matiņu ataugšanas periods ir ievērojami garāks.

Veselības un skaistuma centra Adoria Kosmetoloģijas centrā, rūpējoties par mūsu klientu veselību un labsajūtu, nodrošinām maksimāli mazsāpīgu un drošu liekā apmatojuma likvidēšanu. Piedāvājam veikt vaksāciju kājām, bikini zonai, padusēs, uz rokām un uz augšlūpas. Sniegsim konsultācijas par ādas kopšanu pēc vaksācijas. Izmantojam jaunākās paaudzes vaksācijas un pēcvaksācijas produktus.

Iepazīsti mūsu ārstus

Sintija Vēciņa
Sintija Vēciņa
Kosmētiķe