Laba veselība ir vairāk vērta par vislielāko bagātību.
(sens latīņu teiciens)

Lai rūpētos par mūsu klientu un visas sabiedrības veselību, piedāvājam plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus, sākot no profilaktiskām pārbaudēm līdz ārstniecībai īpašos gadījumos. Profesionāls un pieredzējis personāls, jaunākās paaudzes medicīnas tehnoloģijas, kā arī patīkami iekārtota, ērta un mājīga vide sniedz iespēju saņemt ne tikai pilnvērtīgu fizisko ārstniecību, bet ļauj justies emocionāli droši un uzticami. Mēs rūpējamies par klientu psiholoģisko komfortu, jo tam ir būtiska nozīme sekmīga ārstēšanas rezultāta sasniegšanā

Savlaicīgas rūpes par veselību mazina problēmas nākotnē, tāpēc mēs aicinām cilvēkus veikt profilaktiskās pārbaudes vismaz reizi gadā. Adoria nodrošina ārstu konsultācijas, diagnostiku, ārstēšanu un daudzveidīgas medicīniskās procedūras, sniedzot palīdzību ikvienam klientam un nodrošinot pilna cikla ārstēšanu.

Ģimenes ārsts ir pirmais posms primārās veselības aprūpes nodrošināšanā. Ģimenes ārsta galvenie uzdevumi ir nodrošināt cilvēkus ar nepieciešamo informāciju, izglītot savus klientus, veicināt veselības profilaksi, uzlabot iedzīvotāju veselību, kā arī savlaicīgi diagnosticēt problēmas un izvēlēties efektīvāko ārstēšanas metodi. Mūsu Veselības un skaistuma centrā Adoria strādā augsti kvalificēti ģimenes ārsti, kas nodrošina profesionālu primāro veselības aprūpi un uztur aktīvu komunikāciju ar saviem klientiem, tādējādi kopīgi rūpējoties par savu klientu un to ģimeņu veselību.

Ģimenes ārste – Dr. Ārija Lāce

Lasīt vairāk

Iepazīsti mūsu ārstus

Dr. Ārija Lāce (ex. Bušmane)
Dr. Ārija Lāce (ex. Bušmane)
Ģimenes ārsts / Arodārsts - Vadītāja/ Ārstnieciskais Ci-Gun