Vakcinācija ir iespēja sevi un savu ģimeni pasargāt no dažādām pasaulē sastopamām slimībām, kuru radītās sekas var būt ļoti smagas. Vakcinācija ir viens no visefektīvākajiem profilakses pasākumiem, kas ir izdevīgāka un lētāka par ārstēšanu un rehabilitāciju saslimšanas gadījumā. Vakcinācija palīdz samazināt vai likvidēt saslimstību ar dažādām infekcijas slimībām un samazināt risku bērnu saslimšanai.

Veselības un skaistuma centrā Adoria jūs varat iegūt visu nepieciešamo informāciju par vakcinēšanos, vakcināciju veidiem, to priekšrocībām un ierobežojumiem, kā arī veikt vakcinēšanos un izveidot vakcinācijas kalendāru. Vakcinēšanās procedūra mūsu Veselības un skaistuma centrā notiek labiekārtotā un ērtā kabinetā, izmantojot augstākās kvalitātes un uzticamības pakāpes vakcīnas, kādas šobrīd pieejamas tirgū. Īpaši parūpēsimies par jūsu bērniem, lai vakcīnas saņemšana neradītu nepatīkamas emocijas un stresu.

Veselības un skaistuma centrs Adoria nodrošina obligātās, ieteicamās, kā arī brīvprātīgi izvēlētās vakcīnas atbilstoši klienta vajadzībai. Valsts apmaksāto vakcināciju nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr.330 „Vakcinācijas noteikumi”. Minētie noteikumi nosaka infekcijas slimības, pret kurām obligāti veicama vakcinācija, vakcinējamo personu loku un vakcinācijas kārtību.

Lasīt vairāk