Dzīve dažreiz liek mums rādīt zobus... vismaz zobārstam.
(autors nezināms)

Veseli un skaisti zobi ir kā spogulis mūsu veselībai. Nekopti, bojāti zobi ir ne tikai nepatīkama estētiskā problēma, bet rada risku dažādiem veselības traucējumiem. Pareizi rūpējoties par saviem zobiem un mutes dobumu ikdienā, jums ilgāk izdosies saglabāt zobu veselību. Bieži vien zobārsts tiek apmeklēts tikai tad, ja zobs sāk sāpēt vai ir jūtams diskomforts. Lai savlaicīgi atklātu iespējamās problēmas, mēs iesakām zobārstu profilakses nolūkos apmeklēt vismaz reizi gadā. Tikai speciālists spēs pamanīt pat niecīgākās izmaiņas, ko, laikus novēršot, jūs izvairīsieties no ilgstošas ārstēšanās nākotnē. Ik pēc sešiem mēnešiem vēlams apmeklēt arī zobu higiēnistu.

Estētiskā zobārstniecība ir zobu izskata uzlabošana ar stomatoloģijas metodēm sākot no nelielām korekcijām, kā, piemēram, zobu balināšana, zobu virsmas pārklāšana ar speciāliem materiāliem līdz zobu protezēšanai, kas ļauj iegūt skaistu smaidu un uzlabos dzīves kvalitāti.

Veselības un skaistuma centrs Adoria piedāvā vispārējās un estētiskās zobārstniecības pakalpojumus gan pieaugušajiem, gan bērniem. Adoria strādā augsti kvalificētie zobārsti, kas savu profesionalitāti regulāri papildina dažādos kvalifikācijas paaugstināšanas kursos un semināros gan Latvijā, gan ārvalstīs. Mūsu zobārstniecības kabinets aprīkots jaunākās paaudzes iekārtām, ar kuru palīdzību ārstēšanas process tiek padarīts iespējami nesāpīgāks. Nodrošinām operatīvu zobu rentgena izmeklējumu, kas ļauj precīzāk noteikt problēmas cēloni, lai nekavējoties uzsāktu ārstēšanu. Katram pacientam tiek izveidots individuāls ārstēšanas plāns līdz tiek sasniegts vēlamais rezultāts.

Piedāvājam sekojošus pakalpojumus:

vispārējā zobārstniecība:

 • terapija;
 • rentgena izmeklējumi;
 • zobu plombēšana ar kompozīta materiālu;
 • endodontija (zoba sakņu kanālu ārstēšana); 
 • ķirurģija (zobu ekstrakcija jeb izraušana, traumu ārstēšana). 

estētiskā zobārstniecība:

 • zobu balināšana;
 • Swarovski kristāliņu rota uz zoba virsmas;
 • zobu virsmas pārklāšana ar kompozītmateriāliem;
 • implantoloģija
 • protēžu izveidošana;
 • kroņu/tiltu izveidošana;

Zobārstniecības klīnika Adoria - labākie zobārsti Rīgā!

Mūsu zobārsti Rīgā

Ieva Bērziņa
Alīna Borovikova
Darja Gvergžde
Polina Bite
Alisa Dvorecka
Irina AsireikoRīgā

Mūsu zobu higiēnisti Rīgā

Anita Preisa
Ance Spiģere

 

Lasīt vairāk

Pateicoties jaunākās paaudzes tehnoloģijām, zobārstniecība spēj darīt brīnumus un zobārsts vairs nav nekāds "bubulis", tādēļ pacientiem aktuāli ir kļuvuši citi jautājumi – kur meklēt labāko ārstu, kur strādā profesionālākie zobārsti un kur ir visīsākās rindas?

Lai arī zobārstniecības pakalpojumi pieejami visos Rīgas rajonos, prakse liecina, ka visvairāk zobārsti Rīgā tiek meklēti tieši pilsētas centrā. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs – cilvēki, kas strādā centrā vai tuvu tam, zobārsta apmeklējumu mēdz ieplānot pusdienu pārtraukumā vai uzreiz pēc darbalaika beigām. Ir ērti, ja zobārsts atrodas netālu no darba vai pa ceļam uz mājām. Turklāt, ja zobārstniecības klīnikā strādā teju labākie zobārsti Rīgā, tad, ko var vēl vairāk vēlēties?

Adoria zobārstniecības klīnika atrodas pašā Rīgas centrā – pie Aleksandra Čaka un Matīsa ielas krustojuma, kur darbdienās satiksme un cilvēku plūsma ir īpaši intensīva. Tā ir vieta, kas ērti sasniedzama gan ar kājām, gan sabiedrisko transportu vai personisko auto. Jūs gaidīs komfortabli, moderni iekārtoti zobārsta kabineti, un, jā, iespējams, smaidīgākie un atsaucīgākie zobārsti Rīgā. Zobārstniecības klīnika ir aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām, kas jebkuru ārstēšanas procesu padara iespējami mazāk nepatīkamu.

Adoria zobārstniecības klīnika piedāvā plašu vispārējās zobārstniecības pakalpojumu klāstu: rentgena izmeklējumus, zobu plombēšanu, zoba sakņu kanālu ārstēšanu (endodontiju), ķirurģiju (tai skaitā arī šķietami nepatīkamo gudrības zobu ekstrakciju), zobu protezēšanu, zobu higiēnu un zobu balināšanu.

Piedāvājam zobu protezēšanu, kas ietver dažāda veida protēžu izgatavošanu, zobu tiltu, kroņu vai implantu ievietošanu, tiek veikta arī īsto zobu restaurācija gadījumos, kad protezēšana nav nepieciešama. Valdzinoša, estētiski skaista smaida iegūšanai piedāvājam zobus pārklāt ar venīriem (īpašām porcelāna plāksnītēm).

Zobu estētikai mūsu zobārstniecība piedāvā arī zobu balināšanu ar kapēm, kas katram pacientam tiek izgatavotas individuāli.

Adoria zobārstniecība labi zināma vecākiem, kas meklē, kur pieņem draudzīgākie bērnu zobārsti Rīgā. Darbs ar mazajiem pacientiem atšķiras no tā, kā strādājam ar "lielajiem cilvēkiem", jo bērniem nepieciešama īpaša attieksme, lai pirmā vizīte pie zobārsta paliktu ar patīkamām atmiņām. Mūsu zobārsti ātri izveido savstarpējo kontaktu ar bērniem, un vizīte paiet patīkamā, draudzīgā gaisotnē ar rotaļu elementiem. Zobiņi pārbaudīti, salaboti un pirmais satraukums aizmirsies kā nebijis. Jāpiebilst, ka rindas kārtībā nodrošinām bērnu zobārstniecības pakalpojumus no valsts budžeta līdzekļiem, un mūsu klīnikā bērnu zobārsti ir tie, pie kuriem rindas nemēdz būt pārāk garas.

Mutes dobuma veselībai un veseliem, koptiem zobiem ir būtiska nozīme cilvēka kopējā organisma pašsajūtā. Adoria zobārstniecība palīdzēs jums atrisināt jebkuras ar mutes dobuma veselību saistītās problēmas, Jūs iegūsiet skaistu smaidu, kas ļaus justies vēl pārliecinošāk un laimīgāk. Ne velti mūsu pacienti saka – labākie zobārsti Rīgā – tie ir Adoria zobārsti!

Iepazīsti mūsu ārstus

Ieva Breča (ex.Bērziņa)
Ieva Breča (ex.Bērziņa)
Zobārsts / Zobu protēzists
Polina Bite
Polina Bite
Zobārsts / Zobu protēzists
Alisa Dvorecka
Alisa Dvorecka
Zobārsts / zobu ķirurgs
Darja Gvergžde
Darja Gvergžde
Zobārsts / Zobu protēzists
Alīna Borovikova
Alīna Borovikova
Zobārsts
Irina Asireiko
Irina Asireiko
Zobārsts / bērnu zobārsts
Ance Fokerote (ex. Spiģere)
Ance Fokerote (ex. Spiģere)
Zobu higiēnists
Anita Preisa
Anita Preisa
Zobu higiēnists
Vēlies noskaidrot reālas izmaksas?
Piesakies pie mums uz vizīti, un noskaidro ārstniecības izmaksas.
Apmaksas iespējas
Ar norēķinu karti vai skaidrā naudā
Lorem is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
ic-cards
Nomaksas iespējas ar InBank
Sadarbībā ar InBank Latvia piedāvā individuālus finansēšanas nosacījumus. Iegādājies sev nepieciešamo pakalpopjumu uz nomaksu līdz 7000 EUR un izvēlies atmaksas termiņu līdz pat 60 mēnešiem.