Vispārējā un estētiskā zobārstniecība Adoria klīnikā


Rūpēties par savu zobu veselību ir svarīgi jau no pirmajiem dzīves gadiem, līdz pat sirmam vecumam. 
Veseli un kopti zobi ir ne vien vizuāli pievilcīgi un sniegs pārliecību, ar smaidu ejot cauri dzīvei, bet ir arī vitāli svarīgi vispārējai ķermeņa veselībai. 

Tieši tāpēc regulāri apmeklēt zobārstu ir jāatceras ikvienam, – profilaktiska apskate reizi vai divas gadā ļaus uzturēt mutes dobuma veselību, laikus novērst kariesa radītos zobu bojājumus, kā arī sastādīt rūpīgu ārstēšanas plānu, ja konstatētas kādas nopietnākas problēmas. 

Veselības un skaistuma centra Adoria zobārstniecība Jūs aicina apmeklēt kādu no mūsu profesionālās zobārstu komandas speciālistiem. Kopīgi rūpēsimies par to, lai Jūsu smaids būtu vienmēr mirdzošs! 

Mūsu zobārstniecība Rīgā, pašā pilsētas centrā, blakus Ziedoņdārzam, sniedz iespēju savu zobārstu Rīgā apmeklēt ērti un bez garām rindām, visus nepieciešamos zobārstniecības pakalpojumus saņemot vienā vietā. 

Profesionāla zobārstniecība Rīgā Jums un Jūsu ģimenei, – gaidīsim mazos pacientus ar vecākiem, lai laikus rūpētos par to, lai Jūsu bērna zobi būtu balti, veseli un stipri gan piena zobu periodā, gan zobu nomaiņas periodā, kad tik svarīgi sekot līdzi tam, kā aug pastāvīgie zobi un, vai bērnam veidojas pareizs sakodiens. 

Vispārējā zobārstniecība

Skaistuma un veselības centrā Adoria tiek piedāvāti sekojoši vispārējās zobārstniecības pakalpojumi:

  • terapija;
  • rentgena izmeklējumi;
  • zobu plombēšana ar kompozīta materiālu;
  • endodontija (zoba sakņu kanālu ārstēšana); 
  • ķirurģija (zobu ekstrakcija jeb izraušana, traumu ārstēšana). 

Vispārējā zobu terapija:

Terapeitiskā zobu ārstēšana ir visbiežākais iemesls, kāpēc pacienti apmeklē zobārstu.

Terapeitiskā zobārstniecība palīdz ne tikai labot jau esošās problēmas, bet laikus pamanīt un novērst smagus zobu bojājumus, tādejādi izvairoties no zobu ekstrakcijas, jeb izraušanas. 

Profesionāls zobārsts spēs pamanīt arī pavisam nelielus kariesa radītus zobu bojājumus, un ar mūsdienīgiem ārstēšanas veidiem un plašu kompozītmateriālu, jeb plombju klāstu, veikt zobu labošanu un atjaunot bojāto zoba formu tā, ka atšķirību no dabīga zoba pamanīt būs praktiski neiespējami.

Ārstēšana ar mikroskopu

Mūsu zobārstniecība zobu ārstēšanai izmanto mikroskopu, tādejādi zobārsts spēs nodrošinot visaugstāko ārstēšanas precizitāti lielā palielinājumā.

Lasīt vairāk

Pateicoties jaunākās paaudzes tehnoloģijām, zobārstniecība spēj darīt brīnumus un zobārsts vairs nav nekāds "bubulis", tādēļ pacientiem aktuāli ir kļuvuši citi jautājumi – kur meklēt labāko ārstu, kur strādā profesionālākie zobārsti un kur ir visīsākās rindas?

Lai arī zobārstniecības pakalpojumi pieejami visos Rīgas rajonos, prakse liecina, ka visvairāk zobārsti Rīgā tiek meklēti tieši pilsētas centrā. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs – cilvēki, kas strādā centrā vai tuvu tam, zobārsta apmeklējumu mēdz ieplānot pusdienu pārtraukumā vai uzreiz pēc darbalaika beigām. Ir ērti, ja zobārsts atrodas netālu no darba vai pa ceļam uz mājām. Turklāt, ja zobārstniecības klīnikā strādā teju labākie zobārsti Rīgā, tad, ko var vēl vairāk vēlēties?

Adoria zobārstniecības klīnika atrodas pašā Rīgas centrā – pie Aleksandra Čaka un Matīsa ielas krustojuma, kur darbdienās satiksme un cilvēku plūsma ir īpaši intensīva. Tā ir vieta, kas ērti sasniedzama gan ar kājām, gan sabiedrisko transportu vai personisko auto. Jūs gaidīs komfortabli, moderni iekārtoti zobārsta kabineti, un, jā, iespējams, smaidīgākie un atsaucīgākie zobārsti Rīgā. Zobārstniecības klīnika ir aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām, kas jebkuru ārstēšanas procesu padara iespējami mazāk nepatīkamu.

Adoria zobārstniecības klīnika piedāvā plašu vispārējās zobārstniecības pakalpojumu klāstu: rentgena izmeklējumus, zobu plombēšanu, zoba sakņu kanālu ārstēšanu (endodontiju), ķirurģiju (tai skaitā arī šķietami nepatīkamo gudrības zobu ekstrakciju), zobu protezēšanu, zobu higiēnu un zobu balināšanu.

Piedāvājam zobu protezēšanu, kas ietver dažāda veida protēžu izgatavošanu, zobu tiltu, kroņu vai implantu ievietošanu, tiek veikta arī īsto zobu restaurācija gadījumos, kad protezēšana nav nepieciešama. Valdzinoša, estētiski skaista smaida iegūšanai piedāvājam zobus pārklāt ar venīriem (īpašām porcelāna plāksnītēm).

Zobu estētikai mūsu zobārstniecība piedāvā arī zobu balināšanu ar kapēm, kas katram pacientam tiek izgatavotas individuāli.

Adoria zobārstniecība labi zināma vecākiem, kas meklē, kur pieņem draudzīgākie bērnu zobārsti Rīgā. Darbs ar mazajiem pacientiem atšķiras no tā, kā strādājam ar "lielajiem cilvēkiem", jo bērniem nepieciešama īpaša attieksme, lai pirmā vizīte pie zobārsta paliktu ar patīkamām atmiņām. Mūsu zobārsti ātri izveido savstarpējo kontaktu ar bērniem, un vizīte paiet patīkamā, draudzīgā gaisotnē ar rotaļu elementiem. Zobiņi pārbaudīti, salaboti un pirmais satraukums aizmirsies kā nebijis. Jāpiebilst, ka rindas kārtībā nodrošinām bērnu zobārstniecības pakalpojumus no valsts budžeta līdzekļiem, un mūsu klīnikā bērnu zobārsti ir tie, pie kuriem rindas nemēdz būt pārāk garas.

Mutes dobuma veselībai un veseliem, koptiem zobiem ir būtiska nozīme cilvēka kopējā organisma pašsajūtā. Adoria zobārstniecība palīdzēs jums atrisināt jebkuras ar mutes dobuma veselību saistītās problēmas, Jūs iegūsiet skaistu smaidu, kas ļaus justies vēl pārliecinošāk un laimīgāk. Ne velti mūsu pacienti saka – labākie zobārsti Rīgā – tie ir Adoria zobārsti!

Iepazīsti mūsu ārstus

Ieva Breča (ex.Bērziņa)
Ieva Breča (ex.Bērziņa)
Zobārsts / Zobu protēzists
Darja Gvergžde
Darja Gvergžde
Zobārsts / Zobu protēzists
Alīna Borovikova
Alīna Borovikova
Zobārsts
Irina Asireiko
Irina Asireiko
Zobārsts / bērnu zobārsts
Kirils Reihs
Kirils Reihs
Zobārsts / bērnu zobārsts
Anita Preisa
Anita Preisa
Zobu higiēnists
Vēlies noskaidrot reālas izmaksas?
Piesakies pie mums uz vizīti, un noskaidro ārstniecības izmaksas.
Apmaksas iespējas
Ar norēķinu karti vai skaidrā naudā
Lorem is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
ic-cards
Nomaksas iespējas ar InBank
Sadarbībā ar InBank Latvia piedāvā individuālus finansēšanas nosacījumus. Iegādājies sev nepieciešamo pakalpopjumu uz nomaksu līdz 7000 EUR un izvēlies atmaksas termiņu līdz pat 60 mēnešiem.