Ortodontiskā ārstēšana: zobu kapes – Elaineri 

Diemžēl no dabas ne visiem ir dots ideāls smaids. Ļoti daudzi cilvēki saskarās ar nelīdzenu zobu un nepareiza sakodiena radītām problēmām un, lai gan varētu šķist, ka tās rada vien estētiskas neērtības, tomēr tā nebūt nav.

Nepareizs sakodiens var radīt virkni citas problēmas – sejas asimetriju, galvassāpes un pat locītavu problēmas, mainīt dikciju, tāpat arī ietekmēt vispārējo zobu un mutes dobuma veselību.

Ortodontija ir zobārstniecības nozare, kas palīdz labot nepareizi novietotu zobu, žokļa un nepareiza sakodiena diagnozes, sākot ar pavisam nelieliem estētiskiem defektiem, līdz pavisam smagiem gadījumiem, kad nepieciešama ilgstoša un nopietna ortodontiskā ārstēšana sadarbībā ar citiem stomatoloģijas speciālistiem.

Mūsdienās ortodontija piedāvā daudz dažādas iespējas un ārstēšanas metodes. Par vienu no pēdējo gadu modernākajām tehnoloģijām tiek atzīta zobu taisnošana izmantojot zobu kapes – Elainerus.

Skaistuma un veselības centra Adoria zobārstniecība aicina pieteikties konsultācijai pie mūsu zinošajiem speciālistiem, lai vienotos par tieši Jums individuāli izstrādātu zobu taisnošanas plānu izmantojot Elainerus.

Kas ir Elaineri?

Elaineri ir kapes zobu taisnošanai, kas savu efektivitāti pierādījušas ne tikai vieglos, estētiskos zobu taisnošanas gadījumos, bet arī sarežģītākās sakodienu koriģējošās situācijās, kad nepieciešams koriģēt un likvidēt spraugas starp zobiem, iztaisnot saspiestus un/vai izvirzītus, nelīdzenus zobus, kā arī labot nepareizu sakodienu.

Priekšrocības, ko sniedz zobu kapes Elaineri:

Lasīt vairāk

Iepazīsti mūsu ārstus

Ieva Breča (ex.Bērziņa)
Ieva Breča (ex.Bērziņa)
Zobārsts / Zobu protēzists
Darja Gvergžde
Darja Gvergžde
Zobārsts / Zobu protēzists
Vēlies noskaidrot reālas izmaksas?
Piesakies pie mums uz vizīti, un noskaidro ārstniecības izmaksas.
Apmaksas iespējas
Ar norēķinu karti vai skaidrā naudā
Lorem is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
ic-cards
Nomaksas iespējas ar InBank
Sadarbībā ar InBank Latvia piedāvā individuālus finansēšanas nosacījumus. Iegādājies sev nepieciešamo pakalpopjumu uz nomaksu līdz 7000 EUR un izvēlies atmaksas termiņu līdz pat 60 mēnešiem.