Efektīva un droša zobu balināšana ar Flash sistēmu 

Skaists un mirdzošs smaids nav tikai estētisks uzlabojums. Tā ir pārliecība par sevi – droši un ar starojošu smaidu doties pretī savas dzīves uzvarām un sasniegumiem. Jo patiess un sirsnīgs smaids spēj atvērt teju jebkuras durvis un dāvā iespējas kā privātajā, tā profesionālajā dzīvē.

Diemžēl mirdzoši balts smaids no dabas ir dots vien retajam. Zobu dabīgo toni ietekmē ģenētika, taču dzīves laikā tas var mainīties un iegūt pelēcīgu vai dzeltenu nokrāsu arī pārtikas, medikamentu un dažādu slimību, kā arī kaitīgo ieradumu – smēķēšanas, alkohola, pārmērīgas kafijas un saldinātu, krāsaino dzērienu lietošanas ietekmē.

Tāpat zobu toni ietekmē arī tas, cik regulāri un rūpīgi tiek ievērota mutes dobuma higiēna ikdienā un, cik bieži veicam profesionālu mutes dobuma higiēnu pie speciālista – zobu higiēnista.

Tieši tāpēc profesionāla zobu balināšana ir viena no efektīvākajām un drošākajām estētiskās zobārstniecības procedūrām, kas ļauj ātri un vienkārši iegūt savu sapņu smaidu vienas stundas laikā.

Veselības un skaistuma centra Adoria zobārstniecība piedāvā jaunākās paaudzes, efektīvu, drošu un pārbaudītu zobu balināšanu ar zobu balināšanas sistēmu Flash.

Zobu balināšana ar Flash

Profesionālā zobu balināšanas sistēma Flash ir radīta Vācijā, balstoties uz vairāk kā 25 gadu izpēti un pieredzi zobu balināšanas jomā. Tā ir atzīta par vienu no šī brīža efektīvākajām un modernākajām zobu balināšanas sistēmām estētiskās zobārstniecības nozarē.

Daudzu pētījumu rezultātos ir pierādīts, ka zobu balināšana ar Flash ir droša un veselībai nekaitīga procedūra. Tā nenodara kaitējumu ne zobiem, ne smaganām, ja tiek veikta pie profesionāla un pieredzējuša speciālista.

Flash zobu balināšanas procedūrā tiek izmantots ūdeņraža peroksīda gēls, kas jau vairākas desmitgades tiek pielietots drošai un efektīvai LED jeb foto balināšanai. Ultravioletā gaisma aktivizē balinošo gēlu un procedūras laikā tiek atbrīvots aktīvais skābeklis, kas iedarbojas uz zobu emalju, kā rezultātā zobu tonis kļūst gaišāks.

Pirms zobu balināšanas procedūras smaganas un mīkstie audi tiek izolēti, lai novērstu bojājumu riskus.

Procedūras laikā iespējams iegūt 5–10 reizes gaišāku zobu toni, taču lielākā daļa klientu iegūst vidēji 7–8 toņus gaišāku zobu toni. Tas, kāds būs balināšanas rezultāts, ir atkarīgs no klienta dabīgā zobu toņa.

Flash zobu balināšanas sistēma ļauj izbalināt arī atsevišķus zobus, ja to tonis ir mainījies dažādu kaitīgo faktoru ietekmē.

Zobu balināšana ar Flash ilgst aptuveni 90 minūtes un Jūs varēsiet novērtēt efektu un balināšanas rezultātu jau uzreiz pēc procedūras, taču galīgais efekts parādās 12–24 stundu laikā. 

Pirms zobu balināšanas

Svarīgi atcerēties, ka zobu balināšanas procedūra iedarbojas tikai uz dabīgajiem zobiem.

Pirms pirmreizējās zobu balināšanas procedūras ir nepieciešama obligāta konsultācija pie zobārsta, ja smaida zonā ir nedzīvi zobi vai mākslīgās restaurācijas – plombas, venīri, zobu kroņi utt.

Tā kā dažāda veida mākslīgo zobu konstrukciju toni  zobu balināšana ar Flash sistēmu nevar mainīt, tad klienti, kas vēlās iegūt pilnīgu rezultātu, izvēlās pēc procedūras nomainīt plombas, zobu kroņus, venīrus, lai iegūtu vienotu zobu toni. To drīkst darīt ne ātrāk kā 10 dienas pēc balināšanas veikšanas.

Tāpat pirms zobu balināšanas nepieciešams veikt mutes dobuma higiēnu pie zobu higiēnista, vēlams ne vēlāk kā 1 mēnesi pirms balināšanas procedūras.

Kas jāievēro pēc procedūras?

Zobu balināšanas ar Flash ir saudzīga un ātra procedūra, tomēr nevar pilnībā garantēt to, ka pēc balināšanas klients neizjutīs zobu jutīguma pazīmes. Dažos gadījumos jutīgums var saglabāties 12–24 stundas pēc balināšanas.

Tomēr balināšana ar Flash ir maksimāli saudzīga zobu emaljai, tāpēc lielākā daļa klientu neizjūt nekāda veida izmaiņas un diskomfortu pēc procedūras veikšanas.

Svarīgi ievērot, ka 24–48 stundas pēc procedūras nav ieteicams lietot skābus un krāsainus ēdienus un dzērienus (kafija, krāsainās limonādes, sarkanvīns u. c.).

Pēc balināšanas procedūras speciālists Jums ieteiks kādus mutes dobuma kopšanas līdzekļus izvēlēties, lai uzturētu jauniegūto zobu toni un saglabātu zobus veselus.

Profesionālos zobu kopšanas līdzekļus Jums būs iespēja iegādāties uz vietas Veselības un skaistuma centrā Adoria.

Kādos gadījumos zobu balināšana netiek veikta?

Arī zobu balināšanas procedūrai ir ierobežojumi. Zobu balināšana ar Flash netiek veikta līdz 18 gadu vecumam, kā arī grūtniecēm un jaunajām māmiņām krūts barošanas periodā.

Tāpat zobu balināšanas procedūru neiesakām veikt, ja ir daudz bojātu zobu, zobu erozija, izteikts zobu jutīgums, kā arī periodonta saslimšanas.

Zobu balināšana mājās – vai droši?

Dažāda veida zobu balināšanas sistēmas ir iespējams iegādāties lielveikalos, internetā lietošanai mājas apstākļos. Tomēr pieredze un atsauksmes liecina, ka daudz efektīvāka rezultāta sasniegšanai, nepieciešams izmantot profesionālās balināšanas sistēmas – Flash.

Arī no drošības viedokļa raugoties, zobu balināšana kabinetā nerada smaganu bojājumus vai apdegumus mīkstajos mutes audos.

Zobu balināšana ar Flash – baltāks, mirdzošāks un vesels smaids ir iespējams ikvienam! Uzticiet rūpes par savu zobu veselību un skaistumu Veselības un skaistuma centra Adoria profesionālajiem zobārstniecības speciālistiem!

BUJ

1. Vai zobu balināšana ar Flash ir nesāpīga? 

Pilnībā garantēt to, ka pacients neizjutīs zobu jutīgumu pēc procedūras nav iespējams, taču lielākā daļa pacientu neizjūt diskomfortu ne procedūras laikā, ne pēc tās. 

2. Vai iespējams izbalināt zobu kroņus un plombas? 

Nē, mākslīgo zobu konstrukcijas nepakļaujas balināšanai. Lai iegūtu vēlamo rezultātu nepieciešams veikt kroņu un plombu nomaiņu. 

3. Cik ilgi saglabājas balināšanas efekts? 

Zobu balināšanas efekts saglabājas 2–5 gadus. Taču rezultāta noturība ir individuāla katram klientam, atkarībā no tā vai zobi ikdienā tiek atbilstoši kopti, vai tiek veikta regulāra, profesionāla mutes dobuma higiēna un, vai ikdienā ir kādi kaitīgie ieradumi. 

4. Cik maksā zobu balināšana ar Flash? 

Aktuālās pakalpojumu cenas iespējams noskaidrot piesakot vizīti pie mūsu speciālistiem, mājaslapā sadaļā Cenrādis vai zvanot pa tālruni +371 67 315 000.

5. Vai par pakalpojumiem iespējams norēķināties izmantojot līzinga pakalpojumus? 

Jā, Veselības un skaistuma centrs Adoria, sadarbībā ar AS Citadele Banka piedāvā iegādāties pakalpojumus uz nomaksu.

Lasīt vairāk