Zobu ķirurģija

Zobu ķirurģija ir zobārstniecības nozare, kas nodarbojās ar zobu, mutes dobuma un mīksto audu slimību sākotnēju diagnostiku, ārstēšanu un ķirurģisku manipulāciju veikšanu, ja tas nepieciešams. Ķirurģiskās manipulācijas nepieciešamas, lai varētu saglabāt esošos zobus, likvidēt iekaisumu procesus un ārstētu dažādas mutes dobuma saslimšanas.

Visbiežāk pielietotās mutes dobuma ķirurģiskās procedūras ir:
 

  • zoba izraušana jeb ekstrakcija; 
  • žokļa kaula sagatavošana implantācijai; 
  • mākslīgā kaula pieaudzēšana jeb augmentācija; 
  • mēles vai augšlūpas saitītes korekcija.

Veselības un skaistuma centra Adoria zobārstniecība piedāvā plašu mutes dobuma ķirurģijas pakalpojumu klāstu. Varam lepoties ar mūsu Veselības centra augsti kvalificētajiem zobārstniecības speciālistiem, kas ir specializējušies dažāda veida zobu un mutes dobuma ķirurģisko manipulāciju veikšanā, regulāri papildinot savas zināšanas un prasmes.

Profesionāls un pieredzējis zobu ķirurgs ir speciālists, kas ar modernākajām zobu ķirurģijas metodēm spēs pēc iespējas saudzīgāk veikt nepieciešamo ārstēšanu, turklāt zobu raušanu pielietojot tikai galējas nepieciešamības gadījumos, kad zobu vairs nav iespējams glābt citā veidā.

Pacientiem nav jāuztraucas par nepatīkamām sajūtām, jo zobu ķirurģija tiek veikta izmantojot efektīvu atsāpināšanu, jaunākās paaudzes instrumentus un aprīkojumu.

Mutes un zobu ķirurģijas pakalpojumi Veselības un skaistuma centra Adoria zobārstniecībā

Lasīt vairāk

Iepazīsti mūsu ārstus

Darja Gvergžde
Darja Gvergžde
Zobārsts / Zobu protēzists
Vēlies noskaidrot reālas izmaksas?
Piesakies pie mums uz vizīti, un noskaidro ārstniecības izmaksas.
Apmaksas iespējas
Ar norēķinu karti vai skaidrā naudā
Lorem is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
ic-cards
Nomaksas iespējas ar InBank
Sadarbībā ar InBank Latvia piedāvā individuālus finansēšanas nosacījumus. Iegādājies sev nepieciešamo pakalpopjumu uz nomaksu līdz 7000 EUR un izvēlies atmaksas termiņu līdz pat 60 mēnešiem.