Zobu protezēšana un zobu protēzes 

Arī tad, ja ikdienā tiek ievērota rūpīga zobu higiēna, regulāri apmeklēts zobārsts un darīts viss, lai saglabātu zobu veselību, tomēr var gadīties situācijas, kad jāpieņem lēmums par viena vai vairāku zobu izraušanu, zobs tiek zaudēts traumas rezultātā vai esošais zobu izskats vairs neapmierina.

Šādos gadījumos palīgā nāk speciālists – zobu protezētājs, kas ieteiks Jums piemērotāko zobu protezēšanas metodi, ņemot vērā ne tikai Jūsu zobu stāvokli un individuālās vēlmes, bet arī finansiālās iespējas.

Skaistuma un veselības centra Adoria zobārstniecības protezētāji palīdzēs izvēlēties piemērotāko zobu protezēšanas risinājumu un/vai nepieciešamās zobu protēzes, lai ar to palīdzību aizstātu zaudētos vai restaurētu bojātos zobus, atjaunotu zobu funkcionalitāti un Jūs atgūtu skaistu un koptu smaidu!

Zobu protezēšanas pakalpojumi

Zobu protezēšana ietver plašu pakalpojumu klāstu, sākot no vienkāršākām stomatoloģiskām manipulācijām zobu estētikas uzlabošanai, līdz pat sarežģītiem un apjomīgiem risinājumiem, kad nepieciešama arī ķirurģiska iejaukšanās.

Veselības centra Adoria zobārstniecībā pieejami tādi protezēšanas pakalpojumi kā:

  • izņemamu protēžu izgatavošana,
  • zobu kroņu ievietošana,
  • zobu tiltu ievietošana,
  • implantu ievietošana,
  • zobu restaurācija ar speciālām plombām – onlejām un inlejām,
  • venīru uzlikšana.

Mūsdienās pieejamās plašās zobu protezēšanas iespējas ļauj katram pacientam pielāgot atbilstošāko risinājumu pat tādos gadījumos, kad saglabājušies vien daži veseli zobi vai savi zobi nav saglabājušies vispār.

Pirms zobu protezēšanas procedūras uzsākšanas pacients ierodas uz konsultāciju, kuras laikā speciālists veiks izmeklējumus un sastādīs nepieciešamo ārstēšanas plānu. Zobu protezēšanas cenas Rīgā ir gana dārgas, tādēļ svarīgi, lai pacientam tiktu piemeklēts finansiālajām iespējām atbilstošākais variants, kas var tikt izmantots arī kā pagaidu risinājums, līdz pacients izlems par citu protezēšanas pakalpojumu piemērošanu. 

Jārēķinās, ka zobu protezēšana prasa laiku un, lai nonāktu pie vēlamā gala rezultāta, var būt nepieciešamas pat piecas un vairāk vizītes.

Izņemamās zobu protēzes

Zobu protezēšanā izšķir divu veidu zobu protēzes – izņemamās zobu protēzes un pastāvīgās jeb neizņemamās zobu protēzes.

Lasīt vairāk

Iepazīsti mūsu ārstus

Ieva Breča (ex.Bērziņa)
Ieva Breča (ex.Bērziņa)
Zobārsts / Zobu protēzists
Darja Gvergžde
Darja Gvergžde
Zobārsts / Zobu protēzists
Alīna Borovikova
Alīna Borovikova
Zobārsts
Vēlies noskaidrot reālas izmaksas?
Piesakies pie mums uz vizīti, un noskaidro ārstniecības izmaksas.
Apmaksas iespējas
Ar norēķinu karti vai skaidrā naudā
Lorem is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
ic-cards
Nomaksas iespējas ar InBank
Sadarbībā ar InBank Latvia piedāvā individuālus finansēšanas nosacījumus. Iegādājies sev nepieciešamo pakalpopjumu uz nomaksu līdz 7000 EUR un izvēlies atmaksas termiņu līdz pat 60 mēnešiem.