Kosmetologs – veic skaistuma procedūras

Izskatīties skaistām un koptām – tā ir ne tikai vēlme saglabāt mirdzošu un jauneklīgu sejas ādu vai pievilcīgu ķermeni, tas ir arī sievietes apliecinājums pašai sev – es pati sev esmu vislielākais dārgums!

Palutināt sevi ikdienas skrējienā un rutīnā, lai ar jauniem spēkiem, pārliecību par sevi un starojošu smaidu dotos dāvāt rūpes saviem mīļajiem, iedvesmotu darba kolēģus un citus līdzcilvēkus. Rūpes par savu skaistumu nav vien ārišķīgs, mirklīgs prieks. Tā ir sievietes iespēja pateikties savam ķermenim par visu to darbu, ko tas veic ikdienā. Mirklis atpūtai un atelpai, ļaujot par sevi parūpēties kāda cita rokām. 

Starojoša un par sevi pārliecināta sieviete ir kā brīnišķīgs zieds, kas ar savu unikālo šarmu un personību iedvesmo, liek atskatīties un, pavisam noteikti, ienes pasaulē vairāk prieka, mīlestības un harmonijas. 

Tieši tāpēc, mēs, veselības un skaistuma centrs Adoria, ar lielu prieku sniedzam iespēju ikvienai sievietei palutināt sevi, saņemot augstākā līmeņa kosmetoloģijas un skaistumkopšanas pakalpojumus. 

Jo tieši profesionāls, zinošs un pieredzējis kosmetologs spēj dāvāt gan labsajūtas pilnus brīžus, gan nodrošināt to, lai ikvienai klientei sākotnēji tiktu noteikts sejas ādas tips, pielāgotas tam atbilstošākās procedūras un ieteikti piemērotākie ikdienas kopšanas līdzekļi, lai saglabātu sejas ādas jaunību, tvirtumu un mirdzumu pēc iespējas ilgāk! 

Jāpiebilst, ka kosmetoloģijas pakalpojumi ir piemēroti ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem un jauniešiem, kas saskaras ar sejas ādas problēmām.

Ko dara kosmetologs un kas ir kosmetoloģija?

Lasīt vairāk

Iepazīsti mūsu ārstus

Sintija Vēciņa
Sintija Vēciņa
Kosmētiķe