Tikpat sena, cik cilvēce, tik sena ir katras sievietes vēlme izskatīties skaistai. Jaunība nebūs mūžīga, taču koptas un pievilcīgas varam izskatīties jebkurā vecumā. Te labs palīgs un padomdevējs allaž būs uzticams un profesionāls kosmetologs. Tieši kosmetologs noteikts jūsu ādas tipu, konstatēs problēmas un ieteiks jums vispiemērotākos risinājumus ādas kopšanā un problēmu novēršanā. Labs kosmetologs pārzina dermatoloģijas pamatus, zina visu par ādas kopšanu, tai paredzētajiem kosmētikas līdzekļiem un procedūrām (tostarp jaunākajām tendencēm), veic masāžas, darbojas SPA jomā un dara vēl citas brīnišķīgas lietas, lai sievietes (un arī vīrieši) būtu apmierināti ar savu izskatu un justos skaisti. Savā ziņā kosmetologs ir kā burvis, kas spēj uzburt skaistumu, palīdz atjaunoties un rūpējas par noturīgu rezultātu. Kosmetoloģija ir joma, kas attīstās nepārtraukti. Līdzās ierastām procedūrām parādās arvien jaunas metodes un zinošs kosmetologs spēs ātri atšķirt, kura metode ir tikai reklāmas triks, bet kura sniegs uzticamu rezultātu. 

Kurā skaistumkopšanas salonā strādā patiešām labs kosmetologs Rīgā? Iespējams, ka tas ir Veselības un skaistuma centra Adoria Kosmetoloģijas centrā.

Piedāvājam plašu skaistumkopšanas pakalpojumu klāstu:

  • ārstnieciskā kosmetoloģija;
  • estētiskā kosmetoloģija;
  • skābekļa kosmetoloģija;
  • masāžas;
  • pretcelulīta procedūras;
  • vaksācija;
  • kosmetologa konsultācijas, u.c.

Katrs pakalpojums ietver virkni dažādu procedūru un skaistumkopšanas rituālu, ko veic augsti kvalificēts/profesionāls kosmetologs. Veselības un skaistuma centra Adoria Kosmetoloģijas centrā ir mājīgi iekārtoti skaistumkopšanas kabineti, kas ļauj baudīt patīkamu, relaksējošu gaisotni. Katrs Adoria strādājošais kosmetologs regulāri papildina savas zināšanas un pieredzi, apmeklējot dažādus kvalifikāciju un pieredzi papildinošus kursus un seminārus gan Latvijā, gan ārpus tās. 

Par saviem sadarbības partneriem kosmētikas produktu jomā izvēlamies pasaulē pārbaudītus zīmolus, par kuru izcelsmi, sastāvu, kvalitāti un efektivitāti šaubu nav. Katrs mūsu kosmetologs arī pārzina tradicionālos tautas līdzekļus, kur problēma viegli atrisināma, piemēram, izmantojot vietējos ārstniecības augus un to produktus. Piemēram, medus masāža ir viena no efektīvākajām pretcelulīta masāžām, kur izmanto Latvijā vāktu ziedu medu. 

Varbūt šie ir iemesli, kāpēc mūsu Veselības un skaistuma centra vārds tik bieži tiek pieminēts dažādās sociālo tīklu diskusijās un forumos, kur tiek meklēts labākais kosmetologs Rīgā? Arī Veselības un skaistuma centra ērtā atrašanās vieta pilsētās centrā ir būtiska priekšrocība, ko novērtē daudzas mūsu klientes. Kosmetologs Rīgā, kas atrodas netālu no darbavietas un apmeklējams pusdienlaika pārtraukumā, kas atrodas pa ceļam uz mājām, kur ērti nokļūt gan ar kājām, gan sabiedrisko transportu. Mūsdienu straujajā ikdienas ritmā, kad katra ietaupītā minūte ir teju zelta vērtē, ērta pakalpojumu pieejamība ir ļoti svarīga. 

Interesanti, ka arī ārvalstu tūristiem ir svarīgs kosmetologs Rīgā, jo skaistumkopšanas pakalpojumu cenas Latvijā bieži vien ir zemākās nekā ārvalstīs. Turpretī klientu apkalpošanas serviss un kvalitāte ir ļoti augsta, to apliecina arī Adoria klientes no ārvalstīm. 

Veselības un skaistuma centra Adoria kosmetologu darba laiks tiek organizēts tā, lai klientes varētu pierakstīties sev iespējami izdevīgākā laikā. Arī rindā gaidīšanas laiks pie mums tiek maksimāli optimizēts. 

Gaidīsim jūs Veselības un skaistuma centra Adoria Kosmetoloģijas centrā, lai pārliecinātos, vai labākais kosmetologs Rīgā strādā tieši pie mums! Uz tikšanos!

Lasīt vairāk

Iepazīsti mūsu ārstus

Sintija Vēciņa
Sintija Vēciņa
Kosmētiķe