Žilbinošs smaids ar skaistiem, baltiem zobiem nav tikai kinozvaigžņu priekšrocība. Mūsdienu zobārstniecības tehnoloģijas patiesi dara brīnumus un zobus iespējams padarīt daudz baltākus. Galvenais nosacījums ir mutes dobuma veselības stāvoklis – zobiem un smaganām jābūt pilnībā veseliem, nedrīkst būt aplikums vai zobakmens, tāpēc pirms balināšanas jākonsultējas ar zobārstu, kā arī jāapmeklē zobu higiēnists un jāveic pilna mutes dobuma higiēna.


Veselības un skaistuma centrā Adoria zobu balināšanai izmanto dažādas metodes.
 

  • Philips ZOOM – jaunākās paaudzes saudzīga un efektīva profesionālā zobu balināšanas sistēma Maksimāla efekta sasniegšana un ilgnoturība ar salīdzinoši mazas koncentrācijas balinošo vielu. 60 minūšu laikā padara zobus līdz pat 8 toņiem gaišākus. 

     
  • Opalescence Boost - Efektīva un droša zobu balināšana kabinetā. Nav nepieciešama gaismošana. Ūdeņraža peroksīda gēls ar neitrālu pH līmeni maksimālai efektivitātei un drošībai. Patentēta PF formula stiprina zoba emalju, mazina jutīgumu, novērš kariesa veidošanos. Satur fluoru un kālija nitrātu. Ideāli piemērots gan viena zoba, gan zobu rindas balināšanai.

           

  • Veselības un skaistuma centrs Adoria piedāvā arī zobu balināšanu mājās ar individuāli izgatavotām kapēm. Zobārstniecības kabinetā tiek izgatavotas speciālas, zobiem atbilstošas un pieguļošas individuālas kapes. Mājās tajās jāiepilda balinošais gels, kas iegādājams Adoria zobārstniecības kabinetā. Kapi ieteicams nēsāt aptuveni reizi dienā, vismaz divas stundas. Jau pēc pāris lietošanas reizēm zobi kļūst izteikti baltāki
    .

 

Zobu balināšanas efekts un stabilitāte būs atkarīga no jūsu ēšanas paradumiem un ikdienas dzīvesveida. Ja uzturā izvairīsieties lietot produktus, kas spēcīgi ietekmē zobu krāsu – kafiju, tēju, sarkanvīnu, bietes u.c., kā arī izvairīsieties no smēķēšanas, balinošais efekts saglabāsies ilgstoši. Aptuveni divas nedēļas pēc balināšanas, kad vēlamais zobu tonis būs nostiprinājies, pēc vajadzības var nomainīt vecās plombas pret jaunajam tonim atbilstošākām.

Zobu balināšanas procedūras veic no 18 gadu vecuma (ES direktīva).
 

Lasīt vairāk

Iepazīsti mūsu ārstus

Anita Preisa
Anita Preisa
Zobu higiēnists
Vēlies noskaidrot reālas izmaksas?
Piesakies pie mums uz vizīti, un noskaidro ārstniecības izmaksas.
Apmaksas iespējas
Ar norēķinu karti vai skaidrā naudā
Lorem is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
ic-cards
Nomaksas iespējas ar InBank
Sadarbībā ar InBank Latvia piedāvā individuālus finansēšanas nosacījumus. Iegādājies sev nepieciešamo pakalpopjumu uz nomaksu līdz 7000 EUR un izvēlies atmaksas termiņu līdz pat 60 mēnešiem.