Mezoterapija ir procedūra, kas atjauno ādas struktūru, stimulē ādas šūnu pašatjaunošanos, aizkavē ādas novecošanos un grumbu veidošanos. Āda atgūst savu veselīgo izskatu, tonusu un elastību sejas, kakla vai dekoltē zonā, uzlabojas sejas ovāls, un mazinās tik netīkamā estētiskā problēma kā dubultzods. Mezoterapijas procedūras laikā ādā tiek veiktas mikroinjekcijas 0,5 – 0.13 mm dziļumā, ievadot bioloģiski aktīvas vielas, kas nepieciešamas ādas atjaunošanai. Nepieciešamo vielu sastāvs un daudzums tiek noteikts katram klientam individuāli atkarībā no ādas stāvokļa, vecuma un citiem kritērijiem. Mezoterapijas injekcijas neatstāj nekādas pēdas uz apstrādātā ādas laukuma.

Veselības un skaistuma centra Adoria Kosmetoloģijas centrā sniegsim visas nepieciešamās konsultācijas par mezoterapiju un tās iespējām, noteiksim jums piemērotāko procedūras veidu un izveidosim injekciju kursa grafiku efektīva rezultāta sasniegšanai un saglabāšanai iespējami ilgā laika posmā.

Lasīt vairāk

Mezoterapija ir procedūra, kas atjauno ādas struktūru, stimulē ādas šūnu pašatjaunošanos, aizkavē ādas novecošanos un grumbu veidošanos. Āda atgūst savu veselīgo izskatu, tonusu un elastību sejas, kakla vai dekoltē zonā, uzlabojas sejas ovāls, un mazinās tik netīkamā estētiskā problēma kā dubultzods.

Mezoterapija ietver procedūras, kuru laikā ādā tiek veiktas mikroinjekcijas 0,05–0,13 mm dziļumā, ievadot bioloģiski aktīvas vielas, kas nepieciešamas ādas atjaunošanai. Nepieciešamo vielu sastāvs un daudzums tiek noteikts katram klientam individuāli atkarībā no ādas stāvokļa, vecuma un citiem kritērijiem. Mezoterapijas injekcijas neatstāj paliekošas “pēdas” uz apstrādātā ādas laukuma, tās pazūd aptuveni 20 minūšu laikā pēc procedūras beigām. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu nepieciešami vismaz 5–10 mezoterapijas seansi. Mezoterapijas kursa sniegtais rezultāts atkarībā no ādas tipa un ievadāmo injekciju sastāva saglabājas vismaz pusgadu un ilgāk.

Mezoterapija kā ārstnieciska un kosmetoloģiska metode radusies pagājušā gadsimta 50.gados Francijā, kad ārsts Mišels Pistors (Michel Pistor) atklāja, ka vienas un tās pašas zāles, ko lieto dažādās devās un dažādās ķermeņa vietās, var dot pilnīgi atšķirīgu terapeitisko efektu. Tādējādi mezoterapija tika atklāta kā paņēmiens daudzkārtēju, bet virspusēju (tikai 5 mm) speciāli izstrādātu “kokteiļu” injekciju veikšanai, kas rada vēlamo profilaktisko, estētisko vai terapeitisko efektu. Mūsdienās mezoterapija ir spēcīgs ierocis cīņā pret novecošanu un dažādām kosmetoloģiskām un veselības problēmām – celulīts, aptaukošanās, ādas slimības un citas problēmas var atrisināt ar savlaicīgām mezoterapijas procedūrām. Mezoterapija veicama jebkurai ādas daļai, sākot no galvas līdz kājām.

Atšķirībā no citām injekciju metodēm mezoterapija nodrošina, ka ievadāmie medikamenti darbojas starpšūnu “komunikācijas” līmenī. Tas nozīmē, ka papildus tiek stimulēts vai ārstēts ne tikai viens orgāns vai sistēma, bet pozitīvu ietekmi saņem visas orgānu sistēmas.

Pirms mezoterapijas kursa uzsākšanas nepieciešams obligāti konsultēties ar atbilstoši kvalificētu medicīnas speciālistu, lai noteiktu problēmu, ādas tipu, injicējamā “kokteiļa” sastāvu, apjomu un injekciju skaitu.

Mezoterapija noris vienkārši un tai nav nepieciešama iepriekšēja sagatavošanās. Procedūrai paredzētais ādas laukums tiek attīrīts (no sejas noņem kosmētiku), notīra ar antiseptisku līdzekli un veic injekcijas ar īpašām adatiņām.

Veselības un skaistuma centra Adoria Kosmetoloģijas centrā sniegsim visas nepieciešamās konsultācijas par mezoterapiju un tās iespējām, noteiksim jums piemērotāko procedūras veidu un izveidosim injekciju kursa grafiku efektīva rezultāta sasniegšanai un saglabāšanai iespējami ilgā laika posmā.

Iepazīsti mūsu ārstus

Sintija Vēciņa
Sintija Vēciņa
Kosmētiķe