Zobu implanti

Diemžēl neviens nav pasargāts no situācijas, kad dzīves laikā var gadīties zaudēt vienu vai vairākus zobus. Tas ietekmē ne tikai pašapziņu un pārliecību par sevi, bet arī vispārējo veselību, kā arī veicina pāragru sejas novecošanos. Tieši tāpēc ir svarīgi pēc iespējas ātrāk rast risinājumu – zaudētos zobus aizstāt.

Šādās situācijās palīgā nāk stomatoloģijas speciālisti – protezētāji, zobu ķirurgi un implantologi, – kas ieteiks atbilstošāko zaudēto zobu aizstāšanas metodi. Pateicoties mūsdienu zobārstniecības tehnoloģijām, situāciju ir iespējams labot pat tādos gadījumos, kad mutē savi zobi vairs nav palikuši vispār.

Modernā protezēšana vairs nav iedomājama bez zobu implantu pielietošanas ikdienas praksē.

Zobu implants ir mākslīgs zobu saknes aizvietotājs. Tas ir neliels, skrūvei līdzīgs titāna sakausējuma elements, kas tiek ievietots žokļa kaulā, veidojot stabilu pamatni tālākai zoba kroņa izveidei no mākslīgajiem materiāliem. Zobu implanti ļauj aizstāt vienu vai vairākus trūkstošus zobu, kas gan vizuāli, gan funkcionāli neatšķiras no dabīgajiem zobiem.

Veselības un skaistuma centra Adoria zobārstniecības speciālisti nodrošina augstākā līmeņa zobu implantoloģijas pakalpojumus, izmantojot modernāko aprīkojumu un pasaulē atzītus materiālus, lai saviem pacientiem sniegtu iespēju atkal smaidīt ar pilnu pārliecību!

Zobu implanti – priekšrocības

Lasīt vairāk
Vēlies noskaidrot reālas izmaksas?
Piesakies pie mums uz vizīti, un noskaidro ārstniecības izmaksas.
Apmaksas iespējas
Ar norēķinu karti vai skaidrā naudā
Lorem is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
ic-cards
Nomaksas iespējas ar InBank
Sadarbībā ar InBank Latvia piedāvā individuālus finansēšanas nosacījumus. Iegādājies sev nepieciešamo pakalpopjumu uz nomaksu līdz 7000 EUR un izvēlies atmaksas termiņu līdz pat 60 mēnešiem.