Zobu implanti

 

Nereti dzīves laikā dažādu iemeslu dēļ nākas zaudēt vienu vai vairākus zobus. Tas ir nepatīkams brīdis, taču, pateicoties mūsdienu zobārstniecības tehnoloģijām, trūkstošā zoba vietu iespējams aizstāt ar mākslīgi veidotiem zobiem. To pamatā ir implants – zoba “mākslīgā” sakne, uz kuras veido jauna zoba analogu.

 

Zoba implants ir zoba saknes aizvietotājs – neliels skrūvei līdzīgs titāna sakausējuma elements, ko ievieto žokļa kaulā, veidojot stabilu pamatni tālākai zoba kroņa izveidei no mākslīga materiāla. Šādā veidā var aizstāt vienu vai vairākus trūkstošos zobus. Jauniegūtie zobi gan vizuāli, gan funkcionāli neatšķiras no īstajiem zobiem.

 

Zobu implanti sniedz šādas priekšrocības:

  •  Augsta nodilumizturība – atšķirībā no citiem mākslīgo zobu risinājumiem (protēzes, tiltiņi u.c.) ar implantētajiem zobiem var droši ēst visu, kas jums kārojas un nav jāatsakās no iemīļotā uztura, jo tas var samazināt zobu izturību, nodeldēt košļājamo virsmu vai tml.
  •  Ilgmūžība – pareizi ievietots implants jums visticamāk kalpos visu mūžu. Mākslīgā sakne ar laiku ieaug žokļa kaulā neradot nekādas nepatīkamas sajūtas  un jūs drīz vien par to pilnībā aizmirsīsiet.
  •  Estētika – uz implanta izveidotie zobu kroņi lieliski iekļaujas starp esošajiem zobiem un vizuāli nav atšķirami no īstajiem zobiem. Jūs atkal varat plaši smaidīt un justies pārliecinoši.
  •  Dabiskas sajūtas – implantētie zobi nerada svešķermeņa sajūtu mutē, jūs jutīsieties absolūti dabiski. Titāna sakausējums, ko izmanto implantam, ir bioinerts un veselībai nekaitīgs materiāls, kas pilnībā saaug ar cilvēka audiem un nerada nepatīkamas sajūtas.
  •  Ievietojami jebkurā vecumā – zobu implantus var ievietot veselam cilvēkam praktiski jebkurā vecumā, kad mutē ir visi pastāvīgie zobi. 

 

Implantēšanas procesa norise:

  1. Konsultācija pie Adoria implantoloģijas speciālista – tās laikā tiks veikta jūsu zobu pārbaude, novērtēts mutes dobuma veselības stāvoklis, veikta rūpīga smaganu apskate. Lai izvērtētu zobu kaula stāvokli tiks veikts 3D rentgens. Tiks sastādīts ārstēšanas plāns un aprēķināta tāme.
  2. Implanta ievietošana – tā ir 30 – 60 min ilga procedūra, kas tiek veikta vietējā anestēzijā un ir nesāpīga. 
  3. Dzīšanas process – lai izveidotu jauno zoba kroni, implantam jāļauj sadzīt un “iedzīvoties” žoklī. Kopumā tie ir aptuveni 4 – 6 mēneši. Aptuveni pēc 10 – 14 dienām tiek noņemtas šuves. Pēc nepieciešamības, piemēram, ja implants ievietots redzamā vietā, jums tiks uzlikts pagaidu kronītis, lai neradītu diskomfortu.
  4. Jaunā zoba kroņa izveide – kad implanta ievietošana vieta sadzijusi un implants nostiprinājies, tiek noņemts nospiedums, lai izgatavotu zoba kroni. Seko vairākas vizītes kroņa piemērīšanai un pēdējā apmeklējuma reizē viss implantācijas process tiek pabeigts. Jūs atkal varat plati smaidīt!
Lasīt vairāk
Vēlies noskaidrot reālas izmaksas?
Piesakies pie mums uz vizīti, un noskaidro ārstniecības izmaksas.
Apmaksas iespējas
Ar norēķinu karti vai skaidrā naudā
Lorem is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
ic-cards
Nomaksas iespējas ar InBank
Sadarbībā ar InBank Latvia piedāvā individuālus finansēšanas nosacījumus. Iegādājies sev nepieciešamo pakalpopjumu uz nomaksu līdz 7000 EUR un izvēlies atmaksas termiņu līdz pat 60 mēnešiem.